Neler Yeni

Philips Evnia 24M1N3200ZA-00 alınır mı?

pentiti

80+ Silver
Bütçe
5000
Arkadaşım RTX 4060Ti olan yeni bir sistem alacak monitörleri araştırdık ve bu baya f/p geldi sizce daha iyi alternatif var mı?
https://www.sinerji.gen.tr/philips-...p_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel

MSI G2412 de düşünüyorduk ama Philipsin pivot gibi daha fazla özelliği olduğu için kararsızız.

Sylester

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Teknik Sorunlar
Arkadaşım RTX 4060Ti olan yeni bir sistem alacak monitörleri araştırdık ve bu baya f/p geldi sizce daha iyi alternatif var mı?
https://www.sinerji.gen.tr/philips-...p_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel

MSI G2412 de düşünüyorduk ama Philipsin pivot gibi daha fazla özelliği olduğu için kararsızız.
Bu msı daha iyi bence ama araştırın siz yinede

pentiti

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Philipsi sipariş ettiler gorucez nasıl bir sey.

Selimi

80+

Ben de philips'in o modelini araştırıyordum burada daha uygun https://www.teknosa.com/philips-24m...rce=akakce.com&utm_medium=comparison&v=1.82.4

pentiti

80+ Silver

Selimi

80+
Görmüştüm, aynı model değiller. Benim attığım 24M1N3200ZA, sizinkinin sonunda A yerine S var. Aralarındaki tam olarak ne bilmiyorum ama mesela ZA olanda hoparlör var ZS olanda yok galiba.

Farkı buldum ZA olan hem g-Sync hem de FreeSynec destekli ZS olan ise sadece amd tarafını destekliyor

Ekler

• FreeSync ve G-SYNC.png
    FreeSync ve G-SYNC.png
    21.9 KB · Hit: 22
  • FreeSync.png
    FreeSync.png
    20.5 KB · Hit: 27

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
ZS modelinde Pivot yok ZA modelinde var diye biliyorum ama ZA modelini bazı kişiler 4ms diye satıyor. Pivot lazımsa ZA modelinin bütçesine çıkacaksan LG Ultragear 24GN65R-B bakabilirsin

Onun dışında ilk sayfada attığım monitörlere bakabilirsin

pentiti

80+ Silver
ZS modelinde Pivot yok ZA modelinde var diye biliyorum ama ZA modelini bazı kişiler 4ms diye satıyor. Pivot lazımsa ZA modelinin bütçesine çıkacaksan LG Ultragear 24GN65R-B bakabilirsin

ZA modelini bazılarının 4ms yazarak satma sebebi GTG değerinden dolayı sanırım, MPRT değeri 4ms'miş Philipsin. Zaten çoğu monitörün MPRT değerini yazıyolar ama o satıcılar GTG yazmışlar. O yukarıda attığım MSI'ında 1ms olan değeri sadece MPRT değeri.

Son düzenleme:

Selimi

80+

Hocam 3k bandında ips panel önerebileceğiniz sorunsuz monitör var mı ? 100hz olsa da olur pivot olursa da öpüp başıma koyarım :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

ZA modelini bazılarının 4ms yazarak satma sebebi GTG değerinden dolayı sanırım, zaten çoğu monitörün MPRT değerini yazıyolar ama o satıcılar GTG yazmışlar. O yukarıda attığım MSI'ında 1ms olan değeri sadece MPRT değeri.

Ekler

• ge.png
    ge.png
    60.4 KB · Hit: 23

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
MSI MP243X gibi bir model olması lazım 100Hz 1ms IPS panel veya Philipsin ZS modeli 3.700 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Murad sedat
philips 24m1n modellerinden 2 tane var elimde 1i vs diğeri va. Vs de pivot yok Va da var. Çok iyi ürünler hem malzeme kalitesi hemde görüntü kalitesi üst düzey tam fiyat performans ürünleri. hiç düşünme al

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,214
Üyeler
141,548
Son üye
Toru
Top Bottom