Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Philips Oneblade Yüz ve Vücut Şekilendirici 🔥

Ceki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cenk Çetin
Ürün iyi mi kullanan var mı? Jilet gibi kesemez tabii ama 0 a yakın mı? Haftada 1 kere tıraş olurum sizce uygun mu bana? Makina başlıklarından 3,4 numaraya kadar ayarlayanbiliyor mu sakal için?
Ben gayet memnunum, jilet her seferinde boğazı tahriş ediyor ama bu cihazla sıkıntı yaşamadım ve neredeyse jiletle fark yok gibi (mach3 ile düşünebilirsin)

Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Derviş
Ben gayet memnunum, jilet her seferinde boğazı tahriş ediyor ama bu cihazla sıkıntı yaşamadım ve neredeyse jiletle fark yok gibi (mach3 ile düşünebilirsin)
Şuan gilette nin 3 bıçaklı 10 jileti olan bir şeyi kullanıyorum. Aslında bayağı iyi. Tıraş makinası hiç kullanmıyorum o tahriş ediyor ve kaşındırıyor. Ama jiletre sıkıntı yok. Bu da jilet gibi mi yoksa tıraş makinesi gibi mi?

FurkanFTTH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Furkan
Şuan gilette nin 3 bıçaklı 10 jileti olan bir şeyi kullanıyorum. Aslında bayağı iyi. Tıraş makinası hiç kullanmıyorum o tahriş ediyor ve kaşındırıyor. Ama jiletre sıkıntı yok. Bu da jilet gibi mi yoksa tıraş makinesi gibi mi?
Al makina çok iyi iş görüyor iyiki aldım dersin 1 yıkdur her sabah traş olan biriyim ve memnunum

eraydd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
eraydd
hocam ben 1300 tl iken aldım 900 olmuş net alınır ancak başlığı bacak kıllarınızı vb alacaksanız eğer 2-3 ay ömrü var normal yalnızca yüz içinse 6 ay rahat götürür tek başlık şarjı 50dk dan daha uzun süre gidiyor bilginize
Hocam ben sakal, göğüs, bacak kılları için kullanacağım da her 3 ayda bir başlık almam gerekecek o zaman. Başlıkların linkini atabilir misiniz?

Ceki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cenk Çetin
Hocam makine gibi değil jilet gibi, ama tahriş etmeyen hali gibi düşün, düşünmeden al derim pişman olmazsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Derviş

FurkanFTTH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Furkan
Hocam ben sakal, göğüs, bacak kılları için kullanacağım da her 3 ayda bir başlık almam gerekecek o zaman. Başlıkların linkini atabilir misiniz?
Bıcaklarını migrosta dahi satıyorlar ulaşmak kolay 1 bıcak düzenli kullanımda 3 4 ay fazlasıyla götürür

MehmetB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet Bozkurt
dostum jilet gibi ilk haftalar için böyle tabi, sadece ucu çabuk körelmez fakat kullanıma bağlı , yeni bir uç pahalı. ben kullanıyorum 6 aydır ,tavsiye etmem ,şahsen çok ses çıkartıyor ve sadece sakal için. yanında bir tane küçük ve dandik bir kafa veriyorlar ama gerçekten hiç işe yaramıyor. sadece sıfır sakal kesicem diyorsan veya başka bir makine ile birlikte kullanıcaksan güzel olabilir ama
Kullanan varmi jilet gibi alirmir

1Youti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Abdullah
hocam ben 1300 tl iken aldım 900 olmuş net alınır ancak başlığı bacak kıllarınızı vb alacaksanız eğer 2-3 ay ömrü var normal yalnızca yüz içinse 6 ay rahat götürür tek başlık şarjı 50dk dan daha uzun süre gidiyor bilginize
katı el sabunu ve diş fırçası ile başlıkları temizle yeni gibi olur buda benden ekonomi tavsiysi olsun :D Ama sıvı sabun kullanma
Mesaj otomatik birleştirildi:

dikey şekilde bıcakların arasını nazikçe fırçala alt ve üst olacak şekilde iki tarafıda

Aquaman

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Mert Balamut
3 ay önce 3 adet cihazı 1600 tl ye aldım
Philips Oneblade QP1424/10 2 adet 1000 tl ye aldım
Philips OneBlade QP2724/20 1 adet 600 tl ye aldım

Şuan Philips OneBlade QP2724/20 629 TL​

Alıntıyı görüntüle

Saç için kesinlikle Remington HC4250 bunu tavsiye ederim​

Alıntıyı görüntüle

Seyahat amaçlı güzel cihaz

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

3 yıldır berbere gitmiyorum Philips OneBlade + Remington HC4250 başka bir cihaz almanıza gerek yok
Saç ve sakal için en iyi cihazlar bu

Oneblade modelinde sondaki /10 /20 olanların arasındaki fark nedir

StartPy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Ali Erdem
500 tl civarına düşen model var onu alın bence. Güzel ben kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürün iyi mi kullanan var mı? Jilet gibi kesemez tabii ama 0 a yakın mı? Haftada 1 kere tıraş olurum sizce uygun mu bana? Makina başlıklarından 3,4 numaraya kadar ayarlayanbiliyor mu sakal için?
jilete benzer kesiyor, bıçak ömrüde cok uzun 1 yıldır kullanıyorum bıçağını yeni değiştirdim. Düşüp kırıldığı için.

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
OZAN TANKUŞ
Sıfır sakal için güzel makine
Philips Qp2824/10 Oneblade Yüz ve Vücut Şekilendirici
Alacak arkadaşlara benimde yardımım dokunsun,
Çalıştığım hotelde kuaförde kullanılıyor. bende yaklaşık 7-8 kez kullandım. Ve şöyle söylemek isterim ki Jilet kullanmayı bırakırsınız.
Direkt olarak sıfıra sıfır kesiyor. Deriden deriye değişir belki ama ben jilet kullanmıyordum. O derece güzel kesiyor. Ömrü bitmeye yakın veya bittiğinde, Keserken ufaktan böyle canınızı acıtır gibi oluyor ama çok çok abartılacak bir şey değil. Halen daha kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Benim sakalım sert ve kalın olmasına rağmen çok iyi performans veriyor.. Bunun fiyatının 1K olmasının sebebi ise bence yanında kit olarak şekillendiriciler var, Hem de jiletinden 1 tane daha hediye ediyor.. Tavsiye ederim. Fiyatının hakkını veriyor küçük canavar.

Top Bottom