Neler Yeni

🔥İndirim Phillips EP5547/90 18999TL vade varksız 9 taksit

ReyJovick

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
rt
@ReyJovick bana nedense 18-19 k pahalı geldi ya, hani verilir mi bilemedim. 8 kya düz espresso makinesini alıp kendimiz sütünü şeyini ekleyip keyfimize göre yapsak, mantıklı olur mu ki?
Bunda mantık otomatik olması
makine ve öğütücü daha ucuzada pahalıyada gelebilir. makinede öğütücüde çeşit boldur önerilenler pahalıdır, otomatikler biraz popüleriteye göre gidiyor. Philips diğer modellere göre daha sıcak süt veriyor diye tutuldu ve fazla influence üzerinden yürüdüler.
espresso makinesi haliyle daha keyifli ama kullanımınız, tüketim alışkanlığınıza ve bundan keyif almanıza bağlı olarak değişir.

MehmetGG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Göğüsgeren
Internet üzerinden ep5547/90 vs ep5543/80 kıyaslaması yaptığımda verimli bir sonuç alamadım. Konuyla alakalı bilgisi olan farklarını, + ve - 'lerini anlatabilir mi?
bi alt serideki 70 90 mantığında malzeme ve renk farkı var 90 olan krom, diğeri bakır beyaz şeklinde bildiğim kadarıyla başka bir fark yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada alacak arkadaşlar Vatan 'a da bakabilirler orda da aynı fiyat

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Kara Kartal
Bu cihaza 19 bin tl asla vermem bir cihaz her şeyi iyi yapamaz ayrıca temizliği sıkıntılı olur

Metherium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Metin
bi alt serideki 70 90 mantığında malzeme ve renk farkı var 90 olan krom, diğeri bakır beyaz şeklinde bildiğim kadarıyla başka bir fark yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada alacak arkadaşlar Vatan 'a da bakabilirler orda da aynı fiyat

Genelde bu tarz kodlarda renk değişimi xx/80 xx/90 vs gibi olur diye düşündüğüm için ön kısımdaki değişim özellik farkı mı diye düşündürüyor. 5543 ve 5547 oluşu ufak farklılıklar mı katıyor acaba

dominik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
timoteo dominik
Abi hayatimda gördüğüm en yanlış bilgi dinlemeyin arkadaşı.Her zaman ilk önce amazondan alinir
Komik oluyor böyle iddialı söylemler, diğer kişi için de. amazon.com.tr satıcılı hatta çok büyük ihtimal distribütörünün de amazon olduğu üründe sorun yaşadım, garanti süreci içerisinde ürünle ilgilenecek muhatap bulamadım.

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Görkem çetinkaya
Komik oluyor böyle iddialı söylemler, diğer kişi için de. amazon.com.tr satıcılı hatta çok büyük ihtimal distribütörünün de amazon olduğu üründe sorun yaşadım, garanti süreci içerisinde ürünle ilgilenecek muhatap bulamadım.
Maduriyet yaşadığın ürün neydi ve sonunda işini halledemedin mi

dominik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
timoteo dominik
Maduriyet yaşadığın ürün neydi ve sonunda işini halledemedin mi
Lenovo marka bir kulaklıktı, tüm uğraşlarıma rağmen halledemedim. Lenovo bu üründe distribütörler arasında amazon olduğunu ve onlarla görüşmemi söylemesine rağmen amazon tarafı duvar gibiydi, destek olmaya yanaşmadılar bile. Bu durum aydınlanmamı sağladı açıkçası.

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Görkem çetinkaya
Lenovo marka bir kulaklıktı, tüm uğraşlarıma rağmen halledemedim. Lenovo bu üründe distribütörler arasında amazon olduğunu ve onlarla görüşmemi söylemesine rağmen amazon tarafı duvar gibiydi, destek olmaya yanaşmadılar bile. Bu durum aydınlanmamı sağladı açıkçası.
Şimdi hocam olay neydi ve ne kadar süre geçti.Alirken garantisiz alirsanjz normal.

ereğli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
murat
1000073767.jpg

TAM35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Kadir önal
İyi ki attınız bunu teşekkürler.
Almıştım 2 gün önce allahtan bayram diye işlem yapılmamış.
Siparişi iptal ettim tekrar sipariş verdim 1000 tl maxipuandan olacaktık az daha.
Reis hangi kart olması lazım bu kampayadan faydalanmak için aydınlatırmısın bende şimdi iptal ettim tekrar vericem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,988
Üyeler
154,163
Son üye
xtrstronge
Top Bottom