Neler Yeni

Piyasa şartlarında bu sistemler nasıl? Bugün almayı planlıyorum.

juliano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erdem Burak Sarı
Piyasadaki daralmanın malesef daha uzun süreceğini düşünüyorum. Bu aralar pc almam gerekiyor. Oyun içinde kullanılacak.

1.Buna denk geldim . Biraz daha zorlasam mı kendimi dedim. Asus dual rtx 2060 li bu pc indirimlerle beraber 9700 tl ye gelecek. Sıfır rtx 2060 8700 e satılıyor.

İlk aklımda Gtx 1660 super vardı Gtx 1660 superli tercihlerim.

2. https://www.itopya.com/vok-target-a...16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-espor-pc/

3. İndirimler 8000 ne gelecek.

Hiçbiri toplama pc kadar içime sinmiyor. Hazır sistemler daha uygun oluyor. Olabildiğince ekran kartına ve işlemciye odaklı tercih yapma zorunda kaldım.

Gözü karatıp alıcam hangisini seçmeliyim?

Piyasanın durumunu da göz önünde bulundurarak yardım eder misiniz?

Captain Pricee

80+ Bronze
Piyasadaki daralmanın malesef daha uzun süreceğini düşünüyorum. Bu aralar pc almam gerekiyor. Oyun içinde kullanılacak.

1.Buna denk geldim . Biraz daha zorlasam mı kendimi dedim. Asus dual rtx 2060 li bu pc indirimlerle beraber 9700 TL ye gelecek. Sıfır rtx 2060 8700 e satılıyor.

2. https://www.itopya.com/vok-target-a...16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-espor-pc/

Hiçbiri toplama pc kadar içime sinmiyor. Hazır sistemler daha uygun oluyor. Olabildiğince ekran kartına ve işlemciye odaklı tercih yapma zorunda kaldım.

İlk PC'yi seçerdim ben

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
İlk sistemdeki ssd hakkında bilgim yok.Frisby psu olması iyi değil.Acer sistemin kasası pek hava almaz ve ram az.Anakartı hakkında bilgim yok.Tercihim VOK olurdu açıkçası.

Stread

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Burak K
Acer in kasası çok kötü. Oyunkolik kısmındada kasa çok iyi değil. RTX2060 ım olsa o psu ya emanet etmem açıkçası. Bence daha gamegaraj vb yerlere bakmanı öneririm. Genel alışveriş sitelerindeki pc ler nedense hiç içime sinmiyor.

juliano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erdem Burak Sarı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Acer in kasası çok kötü. Oyunkolik kısmındada kasa çok iyi değil. RTX2060 ım olsa o psu ya emanet etmem açıkçası. Bence daha gamegaraj vb yerlere bakmanı öneririm. Genel alışveriş sitelerindeki pc ler nedense hiç içime sinmiyor.

Baktım hocam hepsine malesef çok fazla seçeneğim yok. Toplamak imkansız gibi

Hepsinin kötü yanları var malesef ama ayrı ayrı toplamaya çalışsam. Oyunkolik ekran kartı hariç diğer parçalar 4400 tutuyor.

Vokda 4900 tutuyor. Anca böyle hazır alınca biraz fiyatlar toparlıyor.

Oyunkoliğin parçaları hakkında pek fikrim yoktu açıkcası. O yüzden konu açmayı istedim ama soğudum şimdi.

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç

1.Buna denk geldim . Biraz daha zorlasam mı kendimi dedim. Asus dual rtx 2060 li bu pc indirimlerle beraber 9700 TL ye gelecek. Sıfır rtx 2060 8700 e satılıyor.

Donanım arşivi yakında sistem toplayacak beklemeni tavsiye ederim.

juliano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erdem Burak Sarı
Donanım arşivi yakında sistem toplayacak beklemeni tavsiye ederim.

En iyisi o olacaktır ama malesef onun tam zamanı belli değil.

Benim durumda biraz acil.

Sanırım Vok üzerinde yoğunlaşmam lazım.

juliano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Erdem Burak Sarı

Son olarak bunu da listeye ekledim.

İşlemciyi i5 10400f e indirdim. 10400 e gerek yok gibi.

8600 lira ediyor.

Vok :

https://www.itopya.com/vok-target-a...16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-espor-pc/

vok mu yukarıdaki mi?

Son bir yorumunuzu alıp sipariş vermeyi düşünüyorum.

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
En iyisi o olacaktır ama malesef onun tam zamanı belli değil.

Benim durumda biraz acil.

Sanırım Vok üzerinde yoğunlaşmam lazım.
Biraz daha dişinizi sıkın yoksa pişman olursunuz düşüncesindeyim.Bence Bayramda veya hemen sonra çıkar sistem.

Top Bottom