Neler Yeni

Play station standart edition vs Play station Digital edition

Ps5 standart versiyonmu yoksa dijital versiyonmu?

• Oy kullanan toplam üye
    10

Bora_Life

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
bora ekin
İlgilendiği Kategoriler
PC oyunları
eğer ps5 almak istiyorsanız bu forumu iyi bir şekilde okuyun,hemen başlıyoruz.
1-Play station Digital edition
Kısaca dijital versiyon. Eğer disklere para vermek istemiyorsanız tercih edebilirsiniz. Dijital versiyonda ps5 plus sistemi var. Bu sistemde her ay belirli bir miktarda para ödüyorsunuz,ve 300+ oyun sahibi oluyorsunuz 1 ay süreniz bittiği zaman ise, ödeme yenileniyor. Normal versiyon ile bu versiyonun arasında belirli bir ağırlık var ama bu başka bir videonun konusu.

2-Play station Standart edition
Bu model diskli versiyonudur. Bir oyun diskine verdiğiniz 1500tl bazen dijitalde 1000tl olabiliyor. Buda standartın eksi yönüdür. Aldığınız modele göre discord yayın açabiliyorsunuz. Dijitaldede var fakat yayın bazen donabiliyor. Standart versiyonu en yüksek fps veren versiyondur ben standart versiyonda oynadığım tüm oyunlarda 60 fps altına düşmedim.

3-Ağırlık farkı
Bu iki versiyonun arasında yaklaşık 600
gram fark vardır. Bu küçükmüş gibi gözükebilir fakat. Elinize aldığınızdaki hissiyat ne kadar büyük bir fark olduğunu göstericektir.

4-fiyat farkı(en önemlisi)
Play station digital version 16k-30k arası değişiyor.
Play station standart version ise 16k-35k arası değişiyor.

evet kapanış konuşması yapmak yine bana kaldı! Bu benim #2 büyük forum tecrübemdi yanlışım varsa düzeltin. Forumu beğenmeyi ihmal etmeyin. Hoşçakalın ayırca kopyala yapıştır yapanların Allah belasını versin!
yakında alan wake 2 inceleme forumu gelicektir.

Mesaj otomatik birleştirildi:

bu hafta sonuna doğru alan wake 2 inceleme forumu yapıcam, ayrıca haftaya call of duty incelmeside gelicek.

Top Bottom