Neler Yeni

PlayStation 4 Vs. Xbox Series S

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,394
İsim
Selman

Kadir_1987

80+ Silver
Merhaba ilk olarak 0 bir konsol aradığımı söyleyeyim ilk olarak aklıma ps4 geldi fakat xbox donanım açısından PlayStation dan bir miktar önde diye biliyorum tekrae bilgilendirirseniz sevinirim.Ps4 de oynayıp xbox series s de oynayamayacağım oyun sayısı fazlamı? Series S fiyat olarak bir tık daha düşük neredeyse aynı fiyattalar ama hangisini tercih etmem gerekir yardımcı olursanız sevinirim.
Orta düzey bile olsa Pc var ise Playstation 4 alın.
Pc yoksa da Kesinlikle Game Pass eşliğinde Xbox alın.
Bilgisayarınız çok iyi değilse Xbox alın yolunuza devam edin.
Sonuçta orta düzey bile olmayan bir bilgisayarınız varsa ve güncel oyunları güzel grafikler de oynayamadıktan sonra o bilgisayarın bir önemi yok ve bundan dolayı devreye Xbox giriyor.
Bilgisayarınız iyi ve yanına Xbox alırsanız bu da saçmalık olur.
Her iki cihazı kullanan birisi olarak tavsiyelerim ve görüşlerim bu yön de.
Gerisi siz de ;)

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berat
Orta düzey bile olsa Pc var ise Playstation 4 alın.
Pc yoksa da Kesinlikle Game Pass eşliğinde Xbox alın.
Bilgisayarınız çok iyi değilse Xbox alın yolunuza devam edin.
Sonuçta orta düzey bile olmayan bir bilgisayarınız varsa ve güncel oyunları güzel grafikler de oynayamadıktan sonra o bilgisayarın bir önemi yok ve bundan dolayı devreye Xbox giriyor.
Bilgisayarınız iyi ve yanına Xbox alırsanız bu da saçmalık olur.
Her iki cihazı kullanan birisi olarak tavsiyelerim ve görüşlerim bu yön de.
Gerisi siz de ;)
Bilgisayarım Gayet yeterli r5 3600 ile rx 570 kullanıyorum şuan Ps5 alma yönündeyim

Erlik

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Boris Manco
İkisini de kullandım (PS4 benimdi 5 ay önce sattım). Açıkçası özel oyunlara ilgin varsa PS4 diyebiliriz fakat yeni gelecek oyunlarda PS4 ne kadar destekleyecek ve ne kadar kaliteli oynayabileceksin bir şey diyemem bekleyip görmek lazım (Destekliyor dediği an stabil FPS zaten alırsın bu en iyi yanı fakat ısınma hafıza ve nadir droplar olabilir). PSN günü gelir sevindirir günü gelir buna bu parayı vermeye ne gerek var dersin (online için şart olması en kötü yanı bunu da aklının bir kenarında tut). Önemli olan oyun oynamaksa (hele birde bilgisayarın da varsa) XBOX Series S. Şuan bilgisayarda GamePass kullanıyorum ve bütün oyun ihtiyacımı çözüyor diyebilirim. Steame nadiren girer oldum. Bu avantajı (2 cihazda kullanmak için paketi var) konsolda da kullanacağın için çok iyi olacaktır. Değerlendirmen gereken tek konu bence özel oyun konusu (bazıları artık bilgisarda var veya zamanla olacak). GamePass için yolda ilk gününden ücretsiz olacak oyunları da düşünmeni öneririm.

Kadir_1987

80+ Silver
Bilgisayarım Gayet yeterli r5 3600 ile rx 570 kullanıyorum şuan Ps5 alma yönündeyim
Siz Playstation 4 deyince meblayı o kadar yükseltmezsiniz diye düşünerekten PS5 önermedim.
Zaten en doğru kararı vermişsiniz.
Çünkü 2.500-3.000 tl olan PS4 cihazlarının fiyatlarına bir baktım da gözlerime inanamadım.
Onlara o fiyatlar verilene kadar PS5 doğru karar.
Şimdiden güzel günler de kullanın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berat
Siz Playstation 4 deyince meblayı o kadar yükseltmezsiniz diye düşünerekten PS5 önermedim.
Zaten en doğru kararı vermişsiniz.
Çünkü 2.500-3.000 TL olan PS4 cihazlarının fiyatlarına bir baktım da gözlerime inanamadım.
Onlara o fiyatlar verilene kadar PS5 doğru karar.
Şimdiden güzel günler de kullanın.
İlk bütçem o kadar yüksek değildi bir takım düzenlemeler yapıp yükselttim o yüzden 4 yazmıştım benim için özel oyunlar çok önemli o yüzden ps tercih ediyorum diger turlu net xbox alırdım fakat PlayStation özel oyunları gerçekten çok kaliteli oyunlar.

Kadir_1987

80+ Silver
İlk bütçem o kadar yüksek değildi bir takım düzenlemeler yapıp yükselttim o yüzden 4 yazmıştım benim için özel oyunlar çok önemli o yüzden ps tercih ediyorum diger turlu net xbox alırdım fakat PlayStation özel oyunları gerçekten çok kaliteli oyunlar.
Doğru yoldasınız.
Ben sevindim sizin adınıza.
Hayırlı olsun o zaman :)

Yasin Çınar

80+ Bronze
ps4 eski bir cihaz fakat ps ye özel olan oyunların tadını bilgisayarda hiçbir oyunda alamadım. Ama bence xbox series al daha yeni bir konsol çünkü.

Top Bottom