Neler Yeni

PlayStation 5 alacağım ama garanti yüzünden xbox sereis x mi alıyım

AMD_islemci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mustafa Said Çerçi
Merhaba bildiğiniz gibi İstanbulda PlayStation 5 ithalatçı garantili şekilde satıyorlar ve kendileri 2 yıl Garanti veriyorlar buralara babam hiç güvenmiyor
İbandan ben parayı aldıkları için fatura da kesemiyorlar trendyolda xbox series x microsoft tr garantili bulunmaktadır 22k onu mu alayım çok kararsızım yardım edin bugün alayım artık

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün
Merhaba bildiğiniz gibi İstanbulda PlayStation 5 ithalatçı garantili şekilde satıyorlar ve kendileri 2 yıl Garanti veriyorlar buralara babam hiç güvenmiyor
İbandan ben parayı aldıkları için fatura da kesemiyorlar trendyolda xbox series x microsoft tr garantili bulunmaktadır 22k onu mu alayım çok kararsızım yardım edin bugün alayım artık
PlayStation dostum xbox bitti artık zaten kötüydü sahibinden mı baktın ps5 ilanlarına

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
YILDIRIM
Xbox alınmaz dostum series s aldım 2 ay sonra sattım oynayacak oyun bulamıyorsun oyun sıkıntısı var evet gamepass var ama içindeki çoğu oyuna bakmazsın bile. Playstation 5 kullanıyorum şuanda oyun bakımından hiç sıkıntı yaşamadım kesinlikle ne yap ne et playstation 5 al.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
can
arkadaşlara katılıyorum xbox alsan oynayacak oyun bulamayacaksın, ps5 alsan oyun çokta oyun alacak paran varmı orası ayrı konu :D, güzel top oyunlar genelde ps plus kütüphanesine hemen düşmüyor

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün
Baktım asya elektronik diye bir yer buldum ps5 slim 2 kollu 22k
O tür ilanlara bakma normal satıcılara bak hem garantili bulursun hem de indirim de yaparsın ben sahibinden aldım sattım hiç bir sıkıntı olmadı alırken en son çıkan sürümü al

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
YILDIRIM
arkadaşlara katılıyorum xbox alsan oynayacak oyun bulamayacaksın, ps5 alsan oyun çokta oyun alacak paran varmı orası ayrı konu :D, güzel top oyunlar genelde ps plus kütüphanesine hemen düşmüyor
Ps plus extra içinde ghost of thusima, god of war, uncharted hırsızlar mirası koleksiyonu filan var bunun dışında güzel oyunlarda mevcut ama the last of us veya god of war ragnarok gibi oyunları almak için para ödemesi gerekicek indirim dönemlerini takip etmek lazım ayrıca konsol kardeşliği diye bir olay var ps5 sahibi arkadaşı filan varsa indirim dönemlerinde yarı yarıya ödeyip alabilirler mesela gow ragnaroku 200 TL ye aldım bu şekilde 😂

AMD_islemci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mustafa Said Çerçi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O tür ilanlara bakma normal satıcılara bak hem garantili bulursun hem de indirim de yaparsın ben sahibinden aldım sattım hiç bir sıkıntı olmadı alırken en son çıkan sürümü al
İthalatçı Garantili hepsi bunda magaza da Garantili veriyor 2 yil

Top Bottom