Neler Yeni

PlayStation 5 fiyatları düşermi

Haksoy06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Hüseyin Aksoy
150tlye hesaplar satılıyor last of us için ayrı god of war için ayri öyle alıp oynicam onun dışı indirimdeyken alırım sonynin oyunları aşırı hoşuma gidiyo defalarca bitiriyorum
dostum bende 3050 sistem ver amd işlemci falan çift ekranım var yani üst düzey denile bilecek kıvamda sistem bende 19 bin tl ye 1 ps5 1216 sürüm 2 kol 1 ps olarak sıfır 19 bine çözdüm 3 binde oyuna verdim inidirimdeyekn testesli oyunlar 22 bin 4 de ss diye vericem hafıza termiyor 26-27 ye patlıyor bana 600 e şarj istasyonun ladım sen düz 28 de ama sana şunu söylemem gerekirse cidden keyifli bişi konsol dünyası aşırı keyifli ben aralık 28 2023 de aldım daha 20 gün önce falan toplasan 6 saat oynamışımdır ama o 6 saatin keyfi bambaşka pc ayır ps ayrı ben ara sıra canım sıkılırsa öyle oynayım diye aldım babam warzone oyunucusu ara sıra babamla oynuyoruz o pc de ben ps de sarıyor baban oynamasa bile koltukda ayağını uzatıp oynamak bambaşka bişi çok ama çok keyifli sen kimsenin dediğine bakma ikimiz aynı kafadayız biran önce almalısın ben sana diyim ben slim almadım bu arada normal olanını aldım eski ama son sürüm içime sinmedi küçüldü birşeyler eksilmişdri diye ses sıkınıtısı yok kasma donma söz konusu bile değil ama tek sıkıntısı şu kodumun hafızası yetmiyor o çok can sıkıyor 1 tb veya 2 tb ssd almayı düşünüyorum bakıcam sen al al en iyisi hızlı almak

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Türkiye'de herhangi bir ürünün fiyatı düşmez. Üç aylık süre boyunca gelen zamlı fiyatının üstü çizilir ve sizin "İndirim gelir mi?" diye sorduğunuz zamanki fiyata geri döner. Adı da Kasım indirimleri ya da Patron çıldırdı falan olur.

Top Bottom