Neler Yeni

Playstation Fiyatlandırma Hakkında Düşünceleriniz?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
evet doğru bunu düşünmedim. o zaman direkt olarak ülkenin dışarıda nasıl bir izlenim yarattığına bakarak bu fiyatlandırma yapılıyor. daha da üzücü :(
Yani firmalık bir durum çoğu firma eline gelen paraya bakıyor örnek olarak 100 euro geliyor bi oyundan türkiye fiyatlandırma ile 200 300e çekse adamlara 20 30euro gelicek bunu kabul etmiyor alan alsın kafasına giriyor Rockstarın Türkçe dil desteği sunmaması gibi düşünebilirsiniz,bütçesi mi yok ? :)

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
PS5'i Tek Ayakta Tutan Şey Exlusive'leri Onun Dışında
SSD Kapasitesi
Donanım Hızlılığı (XBOX'A GÖRE)
Fiyatlandırması
Xbox'a Göre Kötü
Xbox Her Yönden İyi Birde 3 Yıla Sağlam Exlusive'ler Gelirse
Tamamdır
ama exclusive'ler önemli işte. exclusive oynamayacaksan neden konsol alırsın ki? PS5 jenerasyonunda ps bitmez ama PS6'yı bilemem.

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
PS5'i Tek Ayakta Tutan Şey Exlusive'leri Onun Dışında
SSD Kapasitesi
Donanım Hızlılığı (XBOX'A GÖRE)
Fiyatlandırması
Xbox'a Göre Kötü
Xbox Her Yönden İyi Birde 3 Yıla Sağlam Exlusive'ler Gelirse
Tamamdır
Vallahi Xbox kullanmadım açıkcası ama PC'den sonra PS5'e geçince level atlamış gibi hissediyorum oynayış, akıcılıkta.
Ben memnunum. 😬
Donanım hızlılığından kastınız nedir? PS5 baya hızlı geldi çünkü bana da.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
Vallahi Xbox kullanmadım açıkcası ama PC'den sonra PS5'e geçince level atlamış gibi hissediyorum oynayış, akıcılıkta.
Ben memnunum. 😬
Donanım hızlılığından kastınız nedir? PS5 baya hızlı geldi çünkü bana da.
Xbox Daha Güçlü Sanırım CPU' Yönünden Yada SSD Hızından
Yada İkisindede

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Xbox'da Şöyle 3 Yıla Sağlam Exlusiveler Geldiğinde PS Ölücek Diye İnanıyorum
oyun pazar türkiyeden ibaret değil. dünyada satışlara bak, hala ps 2 kat daha fazla satıyor. adamlar için aynı para. konsol da aynı para, oyunlar da aynı para.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
oyun pazar türkiyeden ibaret değil. dünyada satışlara bak, hala ps 2 kat daha fazla satıyor. adamlar için aynı para. konsol da aynı para, oyunlar da aynı para.
Xbox Exclusive'leri Sağlam Olursa Globalde'de Fark Yaratacaktır

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
öyle bir kavram yok. adamlarda bilgisayar da ucuz. bilgisayar topluyor onda oynuyor. xbox exclusive çıkarmayarak kendi ayağına sıkıyor.
Starfield ve HellBlade 2 'den Bahsediyorum

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
öyle bir kavram yok. adamlarda bilgisayar da ucuz. bilgisayar topluyor onda oynuyor. xbox exclusive çıkarmayarak kendi ayağına sıkıyor.
Ayrıca Öyle Düşünmem Yanlış Tamam 2 Katı Olabilir Ama Bu Konsol Tarafında GamePass Ve Microsoft'ta Satılanlarla Beraber Platstationu Katlar

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
XBOX>>>PS

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Ayrıca Öyle Düşünmem Yanlış Tamam 2 Katı Olabilir Ama Bu Konsol Tarafında GamePass Ve Microsoft'ta Satılanlarla Beraber Platstationu Katlar
Pc 😖😖

Starfield, 11 Kasım 2022'de PC ve Xbox Series X/S için çıkacak ve çıktığı gibi Game Pass sistemine eklenecek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyunun hangi platformlara çıkacağını artık biliyoruz. Senua's Saga: Hellblade II, Xbox Series X ve PC için özel olarak geliştiriliyor.

@Psyduck

Top Bottom