Neler Yeni

Playstation serin çalıştığı halde yüksek fan sesi var

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bende ps4 pro var aldığımda fan sesi vardı ve arkasından hava sıcak bir şekilde çıkıyordu bende içini açtım soğutucu bloğu temizledim ve termal macununu değiştim elimde olmadığı için termal pedleri yenilemedim cihazı tekrar açtığımda ise fan sesinde bir azalma olmadı ama arkasındaki hava çıkışından hava serin bir şekilde çıkıyor. Bu fan sesini nasıl azaltabilirim termal ped değişmediğim için olabilir mi?

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
787
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Bende ps4 pro var aldığımda fan sesi vardı ve arkasından hava sıcak bir şekilde çıkıyordu bende içini açtım soğutucu bloğu temizledim ve termal macununu değiştim elimde olmadığı için termal pedleri yenilemedim cihazı tekrar açtığımda ise fan sesinde bir azalma olmadı ama arkasındaki hava çıkışından hava serin bir şekilde çıkıyor. Bu fan sesini nasıl azaltabilirim termal ped değişmediğim için olabilir mi?
Fanın voltaj kontrolunde sorun var. fanı elinle durdur bi bakalım sıcaklık uyarısı verip kapanacak mı?

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer
PS4 Serisinde ses olması gayet normal artık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,734
Üyeler
150,748
Son üye
MertSalih
Top Bottom