Neler Yeni

Yardım PNY 3080 Mİ? GİGABYTE 3080 Mİ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Tahsin
Yakın zamanda 2. El ekran kartı almayı düşünüyorum 2si de garantili lakin gigabyte ile serin ortamda mining 5 ay süre boyunca yapıldığı söylendi. Pny ile ise hiç bir şekilde işlem olmadığını söylüyor sahibi. Pnynin sahibi uzaktan istediğim testi yapacağını sonrasında gelip alabileceğimi, gigabytein sahibi ise arkadaşın sisteminde istediğim testi yapabileceğini söyledi. Kararsız kaldım açıkçası bir tık gönlüm frekans değerlerinden ve octan dolayı gigabyteten yana lakin mining yapilmasi kartı yorduğunu düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Fiyatlar ortalama aynı. Fikirlerinizi merak ettim.

Bu arada 5600 3080i besler mi? 1080p su anlık. İlerde 2kya gecicem

5600 ile 3080 kullanılabilir 1080p'de. Büyük bir sorun teşkil etmez.
Her iki marka arasından, eğer hangisi derseniz; Gigabayte derim.
Zira Ekran Kartı sektöründe daha köklü bir markadır ve Nvidia GPU'lar içinde güzel işler ortaya çıkartabiliyor.

Fakat Mining konusu biraz sorunlu bir konu, hangi koşullarda ve Kartın % kaç yükte kullanıldığı ve ne kadar süre kullanıldığı gibi bir sürü soru işaretini içinde barındıran bir konu.

Bu sebeple, tercih olarak yorulmamış ve daha az kullanılmış olarak PNY bile olsa, yeniye daha yakın olan Kartı tercih etmek en mantıklısı olur.

Tabi burada karar sizin, ben fikrimi belirttim sadece.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,962
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Yakın zamanda 2. El ekran kartı almayı düşünüyorum 2si de garantili lakin gigabyte ile serin ortamda mining 5 ay süre boyunca yapıldığı söylendi. Pny ile ise hiç bir şekilde işlem olmadığını söylüyor sahibi. Pnynin sahibi uzaktan istediğim testi yapacağını sonrasında gelip alabileceğimi, gigabytein sahibi ise arkadaşın sisteminde istediğim testi yapabileceğini söyledi. Kararsız kaldım açıkçası bir tık gönlüm frekans değerlerinden ve octan dolayı gigabyteten yana lakin mining yapilmasi kartı yorduğunu düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Fiyatlar ortalama aynı. Fikirlerinizi merak ettim.

İkisinin de testini yap. Fiyatlar ne? Testi iyi olanı alabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Tahsin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkisinin de testini yap. Fiyatlar ne? Testi iyi olanı alabilirsin
Tam olarak ne testi yapmam gerekiyor. Pny 9500 gigabyte da 9500 ama pazarlık yaparım dedi. Bir de mining yapılmış başka bir kart buldum. gainward Phoenix kutu fatura var.

Serucat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Üçdağ

1080p'de arboğaz yapar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
920,194
Üyeler
142,699