Neler Yeni

Poco F5 kaç yıl götürür?

neonox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit Güney
Merhabalar. Ben işlemcisi , bataryası ve ekranı güzel diye Poco F5'e yöneldim. Kameradan bir umudum yok kamera olsun yeter fakat bu telefon beni 4-5 sene kasmadan götürür mü. Öyle fazla abartılı oyun oynamam ama gündelik olarak oynarım.

şahin doğan

80+ Platinum
4-5 sene rahat götürür.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,703
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Ben 2.5 yıldır Poco X3 Pro kullanıyorum hala çok hızlı makina gibi F5 de böyle bir perfonmans verir gibime geliyor ama yazılım konusunda biraz üzebilir stabil sürümü kullanıp bulman gerekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnsanlar MİUİ'e kötü diyor sizce o kadar kötü mü?. Ve kamerası İphone6splus'dan iyi midir?
6s+ mı kaldı hocam.d daha iyidir takibi bende yurtdışı Poco F5 Pro alacağım inşallah IPS ekran canımı sıkıyor artık

neonox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Yiğit Güney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben 2.5 yıldır Poco X3 Pro kullanıyorum hala çok hızlı makina gibi F5 de böyle bir perfonmans verir gibime geliyor ama yazılım konusunda biraz üzebilir stabil sürümü kullanıp bulman gerekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

6s+ mı kaldı hocam.d daha iyidir takibi bende yurtdışı Poco F5 Pro alacağım inşallah IPS ekran canımı sıkıyor artık
6S+'dan geçicemde kamerası hala iyi gibi 6s+'ın.

şahin doğan

80+ Platinum
İnsanlar MİUİ'e kötü diyor sizce o kadar kötü mü?. Ve kamerası İphone6splus'dan iyi midir?
6S Plus'dan çok çok daha iyi. MIUI kötü ama diyeceğimde aması yok kötü.

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Celal Smyrna
ben meizu m6s i 5 sene kullandıysam f5 in de kafadan 5 senesi rahat vardır.

Top Bottom