Neler Yeni

Çözüldü✓ Pollux 3t-10 PSU ve site güvenilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hüseyin
Bu sisteme palit 1660 super GP OC 6gb ekleyip birde SSD yi çıkartıp alıcağım.Site ve PSU güvenilir mi ?Bu sisteme o PSU yeter mi ?

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Bu sisteme palit 1660 super GP OC 6gb ekleyip birde SSD yi çıkartıp alıcağım.Site ve PSU güvenilir mi ?Bu sisteme o PSU yeter mi ?
Evet, PSU yeter, site güvenilir ve güç kaynağı da düşük orta bütçeli sistemler için normal sayılabilir. GameGaraj markası güç kaynaklarını yurt dışından Aigo markasına yaptırtıp sadece logo basıyor.

Hamster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit Demir
bir 8gb ram daha eklemeni öneririm bütçen varsa, bu psu hakkında sorun yaşayan daha görmedim, site güvenilir ve ilgili.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
PSU'da site de güvenilir. PSU'nuz hayli hayli besleyecektir sisteminizi. İleriye dönük upgrade yapıldığında bile yeterli gelir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hüseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet, PSU yeter, site güvenilir ve güç kaynağı da düşük orta bütçeli sistemler için normal sayılabilir. GameGaraj markası güç kaynaklarını yurt dışından Aigo markasına yaptırtıp sadece logo basıyor.
Kaç sene götürür bu sistem ve güç kaynağı çok bilmediğimden soruyorum birde çok terettüt ediyorum site hakkında.

Techno08

80+ Gold
Gamegaraj aigo marka psu kullanıyor. Bu psu ne kaliteli ne de kalitesiz. İdare eder, sistemi patlatacağını düşünmüyorum. Site ise güvenilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Mert
Site itopyadan sağlam öyle diyeyim, rahatlıkla alabilirsiniz

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Kaç sene götürür bu sistem ve güç kaynağı çok bilmediğimden soruyorum birde çok terettüt ediyorum site hakkında.
@ByEfe04 sistemini oradan aldı diye biliyorum satış konusunda daha fazla şey biiyor olabilir. Güç kaynağı ne kadar idare edebilir sorusu sistemde ileride yapacağınız yükseltmelere bağlı denebilir. Güç kaynağı C4 denemez orta hallidir sisteminizi havaya uçurmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hüseyin
@ByEfe04 sistemini oradan aldı diye biliyorum satış konusunda daha fazla şey biiyor olabilir. Güç kaynağı ne kadar idare edebilir sorusu sistemde ileride yapacağınız yükseltmelere bağlı denebilir. Güç kaynağı C4 denemez orta hallidir sisteminizi havaya uçurmaz.
İlerde yükseltme yapmam senelerce bu sistemi kullanırım diye düşünüyorum 5 6 sene.Sorun çıkar mı?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Site güvenli

Top Bottom