Neler Yeni

Portekiz:3-Türkiye:0

Slamori

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Deniz
Cenabetler Maça Gitmiş Neden Kaybettik Sanıyorsunuz
IMG_1419.jpeg

eren28tr

80+ Gold
Barış sağ bekten ileride oynamaması lazım. Ataklara el freni. Zeki'den milli takıma sağ bek olmaz. Mert olduğu senaryoda barış sağ önde oynayabilir ama sağ bek olmadığı senaryoda net barışı sağ beke yazmak lazım.
Nasıl oynayamaz adam Roma'da oynuyor tabi yedek sağ bek barış sağ kanat daha iyi olur.

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

eren28tr

80+ Gold
Yusuf benim düğünde bile oynamaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugün zekiyi izledin mi? Ben kumandayı zekinin kafaya fırlatacaktım resmen. Tüm atakları barış ve yusuf ikilisiyle yedi.
Yunus barış kerem bunlar naptı tek zekiye suç bulmak doğru değil Samet ve Altayda kötüydü.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Mehmet Yılmaz
Merhabalar hocalarım bugün galibiyet ya da beraberlik beklerken maalesef mağlubiyet aldık :( Montella gibi bir hoca olduğu sürece ben gruptan çıksak da ben son 16'da İspanya,Fransa gibi rakipler gelirse hiç umudumuz yok.Keşke alttaki gibi bir ilk 11 ile çıksaydık... O zaman belki berabere kalabilirdik 😭😭
Milli takıma torpille futbolcu seçilirse olacağı bu bu ülkede torpilin olmadığı tek bir yer bile yok daha geçen TFF misafir olarak 600 küsür kişi götürmüş bizim paramızla birileri sefa sürüyor!

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Yunus barış kerem bunlar naptı tek zekiye suç bulmak doğru değil Samet ve Altayda kötüydü.
Samet defansif müdahale anlamda çok iyiydi. Top ayağındayken rezalet bir herif ona kesinlikle katılıyorum.
Yunus ve barış da rezaletti o yüzden onları da kadroma yazmadım zaten.
Kerem de çok iyi işler yapmadı ama saydıklarımdan daha iyiydi, sağ ve sol tarafta oynayabildiği için 4-2-3-1 oynandığı senaryoda arda kenan keram arasında rotasyona gidebilir bu sayede rakip savunmayı aşmak kolay olacaktır. Arda zeki, kerem yetenekli, kenan güçlü santrafora da tecrübeli Cenk tertemiz 11.

ZgrSmsk0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
özgür şimşek
Hocam hadi diyelim f*tö var işin içinde yahu ilk 11'ede f*tö nasıl karışsın gözünüzü seveyim ya.
hocam kücümsemeyin bitti mi sanıyosunuz temizlenir mi o kadar köklü yapı. Ülkede bi cok seyde parmakları var zaten, var olmaya da devam eder bu kafayla.

eren28tr

80+ Gold
Samet defansif müdahale anlamda çok iyiydi. Top ayağındayken rezalet bir herif ona kesinlikle katılıyorum.
Yunus ve barış da rezaletti o yüzden onları da kadroma yazmadım zaten.
Kerem de çok iyi işler yapmadı ama saydıklarımdan daha iyiydi, sağ ve sol tarafta oynayabildiği için 4-2-3-1 oynandığı senaryoda arda kenan keram arasında rotasyona gidebilir bu sayede rakip savunmayı aşmak kolay olacaktır. Arda zeki, kerem yetenekli, kenan güçlü santrafora da tecrübeli Cenk tertemiz 11.
Cenk değilde Semih olabilir kerem yerine sola Kenan daha iyi olur sağ kanatta barış.

ahmetbirs

80+ Bronze
2 maç toplam 180+ dk icardi alper yılmaz isabetli şut istatiklerine bakar mısınız

eren28tr

80+ Gold
Semih atik bir oyuncu onun için defansı yormak lazım. Hamle oyuncusu olabilir. 60'da alsa olur.
Fiziği iyi oynayabilir bu sezon iyiydi yusufta kötü değil ayrıca performans olarak bu sezon iyiydi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,193
Üyeler
150,416
Son üye
kabasaqal34
Top Bottom