Neler Yeni

Powertech TR 1515 208.08 TL

zeropoint

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Zero
N11 yeni üyelik ile 75 TL indirim kodu ile satın aldığınız zaman 208.08 TL'ye ücretsiz kargo ile gelmektedir. Tek yapmanız gereken yeni bir e-posta ile daha önce üye olunmamış bir cep telefonu numarası sipariş verirken adres bilgilerinizde kendi telefon numaranızı kullanabilirsiniz sorun yok. Sakal ve çizim için şu anda en ucuz fiyat.İhtiyacı olanlara hayırlı olsun.
Screenshot_2024-09-10-00-01-38-798_com.dmall.mfandroid.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Lütfü A
philips braun 600lerden başlıyo farka değer mi.forumda 150ye ipone diye bir şey aldığını ve philips den daha çok beğendiğini söyleyeni gördüm.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
SEFA KAYA
ürünü sen kullanıyor musun ?neden tercih edilmeli yani
N11 yeni üyelik ile 75 TL indirim kodu ile satın aldığınız zaman 208.08 TL'ye ücretsiz kargo ile gelmektedir. Tek yapmanız gereken yeni bir e-posta ile daha önce üye olunmamış bir cep telefonu numarası sipariş verirken adres bilgilerinizde kendi telefon numaranızı kullanabilirsiniz sorun yok. Sakal ve çizim için şu anda en ucuz fiyat.İhtiyacı olanlara hayırlı olsun.
Alıntıyı görüntüle

Ayet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ayetullah Taylan
Düşük bütçenin kralıdır şu
1725917111370.jpeg

Bizde philips te var Buda var 90tl ye aldım ve gerçekten philips le 20dk sürüyorsa bununla 10dk sürüyor ve philips kader acıtmıyor ama benim sakalım gür çıkmıyor kıl kıl çıkıyor belki o yüzdendir yinede o 200tl ilk olanı alacağınıza bunu alın daha ucuza ve typ c

Gurkanpiro

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle
Bizde philips te var Buda var 90tl ye aldım ve gerçekten philips le 20dk sürüyorsa bununla 10dk sürüyor ve philips kader acıtmıyor ama benim sakalım gür çıkmıyor kıl kıl çıkıyor belki o yüzdendir yinede o 200tl ilk olanı alacağınıza bunu alın daha ucuza ve typ c
bunu begenmeyen cok sarjı max 5 dk gıdıyor dıyen var

RiZZoN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
AuF
Alıntıyı görüntüle
30 saniye kullandım bidaha hiç kullanmadım. Komple traş olayım desem sonsuza kadar sürer, o kadar kesmiyor ki bi yeri keserken diğer yer uzuyor :D

Checkmate

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
bunu kullandım beş para etmez bir alet doğru dürüst kesmiyor bile 100TL bile vermeye çekinirim öyle bir alet

zeropoint

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Zero
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ürünü sen kullanıyor musun ?neden tercih edilmeli yani
Ben saç için powertech TR3200 kullanıyorum. Çok memnunum. Bir berber arkadaşım tavsiye etmişti. powertech TR 1515 alma sebebim sakal ve çizim için daha seri olması ve daha sıfıra yakın kesimi olması daha önce powertech TR 658 kullandım ancak TR 1515 fp olarak daha iyi

Arthur61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Samet Albayrak
powertech ürünleri kalitelidir boşa philips falan almayın. yaklaşık 7 yıdır kullandığım makinesi var evde ve haftada 2 kez traş olurum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Özgür Özdemir
powertech yerli ve iyi markadır. Çoğu berberde ürünlerini görebilirsiniz ve uzun ömürlüdür. philips , braun dan çok çok iyi ürünlerdir.

Arda_07

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle
sanırım bunun farklı modelleri var, bendeki neredeyse hiç kesmiyor temudan almıştım ve kötü bir koku bırakıyor

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
457
İsim
Erdem çay
Aynı markanın başka modelini kullanıyordum.

7 yıl filan kullandım. Bataryaları zaten öldü doğal olarak. Hala çekme yapmadan tahriş etmeden traş eder. Mecbur kablolu kullanıyorum.

İşyerinden x marka traş makinesi hediye geldi 1 yıl olmadan sakalı çekmeye başladı.

Muazzam bir marka bana göre. Sadece ihtiyacınıza uygun set başlık olanlardan alın yıllarca kullanın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,878
Üyeler
157,296
Son üye
asilmov
Top Bottom