Neler Yeni

Pre Workout kötü hissettirdi

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan
Arkadaşlar bigjoy predator hardline nox ve proteinoceandan pre workout kullanmış biri olarak bu konuyu açıyorum bu bahsettiğim pre workoutları kullandım hiçbir sorun yaşamadım hatta bazen 1.5 ölçek içtiğim oluyordu fakat bugün kargodan gelen pre workoutu denedim adı Xpro Nutrition Noxpro Pre-Workout 300GR - Karpuz Aromalı kullanım talimatında 12g 2 servis öneriyordu 2 servis 500 ml su tavsiyesi veriyordu uyguladım 30dk sonra kaşınma falan geldi enerji artışı oldu sonra bi mide bulantısı gelmeye başladı ve değişik bir his geldi halsizlik gibi sebebi sizce nedir

Mr.White

80+ Bronze
Bence fazla geldi o yüzden reaksiyon gösterdi tahminimce enerjini attıktan sonra bir şeyin kalmaz ama dediğim gibi sadece fikrimi söyledim

u.ozyer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ufuk
İçine katılan bir madde sana alerji yapmış olabilir.

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
bendede hardline ürünleri midemi ekşitiyor içindeki etken madde dokunmuştur

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence fazla geldi o yüzden reaksiyon gösterdi tahminimce enerjini attıktan sonra bir şeyin kalmaz ama dediğim gibi sadece fikrimi söyledim
İçine katılan bir madde sana alerji yapmış olabilir.
bendede hardline ürünleri midemi ekşitiyor içindeki etken madde dokunmuştur
1670244281689.png

1 ölçek demişler ama ürünün arkasında 2 ölçek yazıyor 1 ölçekte 4200mg beta alanin var ben şu an vücuduma 8400 mg beta alanin mi almış oldum ve 360mg kafein almıs oldum ondan olabilir

Mr.White

80+ Bronze

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan

Mr.White

80+ Bronze
12g yazıyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

firmanın acaba müşteri hizmetleri falan varmı arasam bilgi alsam
Firma aracı sonuçta sıradan bir müşteri temsilcisi gelicek bir işe yaramayacak klasik şeyleri söyleyecek biraz zaman geçsin baktın geçmiyor en kötü öyle yaparsın önceden de kullanmışsın 24 gram çok gelmiş olabilir mi? tek ölçek dene bir dahakine

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan
Firma aracı sonuçta sıradan bir müşteri temsilcisi gelicek bir işe yaramayacak klasik şeyleri söyleyecek biraz zaman geçsin baktın geçmiyor en kötü öyle yaparsın önceden de kullanmışsın 24 gram çok gelmiş olabilir mi? tek ölçek dene bir dahakine
bi denerim olmadı yine aynı sorunu yaşarsam kullanmam

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Beyler konu dışı bir şey sorabilir miyim sporla ilgili.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
umut doyuran
Aynı kaşıntı bende de oldu spor esnasında ama protein ocean hediye olarak yollamıştı ilk defa deneyeyim dedim sebebini bilmiyorum bende

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan
Aynı kaşıntı bende de oldu spor esnasında ama protein ocean hediye olarak yollamıştı ilk defa deneyeyim dedim sebebini bilmiyorum bende
kaşıntı ürünün kalitesini gösteriyor sadece mide bulantısı garip geldi kullanmaya devam ettiğim zamanlarda devam ederse bırakırım diye düşünüyorum o kaşınma hissi sinirleri uyarıyor beta alanin sayesinde

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
umut doyuran
kaşıntı ürünün kalitesini gösteriyor sadece mide bulantısı garip geldi kullanmaya devam ettiğim zamanlarda devam ederse bırakırım diye düşünüyorum o kaşınma hissi sinirleri uyarıyor beta alanin sayesinde
Bak bilmiyordum bu durumu da kötü hissettirdi yine de ben yine kafeinden devam ya bana göre değilmiş bu ürün :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,991
Üyeler
149,118
Son üye
burak0812
Top Bottom