Neler Yeni

Prim Gaming Riot Hesabı devre dışı bırakma

MeteSamil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Şamil Mete Şafak
Prime Gaming eski adıyla amazon prime League of Legends için verdiği köstümleri arkadaşımın hesabına bağlayarak aldım şimdi riot hesabından çıkış yapmak istiyorum ama prime gamingde böyle bir seçenek göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Ekler

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    267.3 KB · Hit: 355

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Arda Ardıç
Prime Gaming eski adıyla amazon prime League of Legends için verdiği köstümleri arkadaşımın hesabına bağlayarak aldım şimdi riot hesabından çıkış yapmak istiyorum ama prime gamingde böyle bir seçenek göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Twitchten bağlanmış olur bir de twtichten kontrol edin

fieryz

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,050
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Oyun Hesabı Bağlandı yazısının yanındaki oka tıklamayı deneyin.

MeteSamil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Şamil Mete Şafak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    19.8 KB · Hit: 286

p1nyas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samet Çağlayan
Merhaba, League Of Legends Talepler bölümünde, aşağıya doğru gelerek 13. Yardım Makalesini bulun, ve oradaki bağlantıya tıklayın unutmayın bunları yapmadan önce, Riot hesabınızı web sitesinden çıkış yaparak Prime Gaming hesabınıza bağlayacağınız hesabı seçin veya giriş yapın.
iyi günler dilerim.

Samet ÇAĞLAYAN
P1NYAS NETWORK ACOİLİNG

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada söylemeyi unutmuşum efendim, Twitch hesabınızdaki RIOT GAMES bağlantısı ile alakası yoktur Prime Gaming sayfasında hangi hesabınız ile bağdaştırılmış ise, talepteki hediyeler doğrudan o hesaba gidecektir, iyi günler.

Ekler

• br.PNG
    br.PNG
    101.8 KB · Hit: 321

kurbaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Poyraz Çetinkaya
Merhaba, League Of Legends Talepler bölümünde, aşağıya doğru gelerek 13. Yardım Makalesini bulun, ve oradaki bağlantıya tıklayın unutmayın bunları yapmadan önce, Riot hesabınızı web sitesinden çıkış yaparak Prime Gaming hesabınıza bağlayacağınız hesabı seçin veya giriş yapın.
iyi günler dilerim.

Samet ÇAĞLAYAN
P1NYAS NETWORK ACOİLİNG

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada söylemeyi unutmuşum efendim, Twitch hesabınızdaki RIOT GAMES bağlantısı ile alakası yoktur Prime Gaming sayfasında hangi hesabınız ile bağdaştırılmış ise, talepteki hediyeler doğrudan o hesaba gidecektir, iyi günler.
Merhaba, oradaki bağlantıya tıklamadan önce amazon hesabımdan mı riot hesabımdan mı çıkmam gerekiyor, riotsa riot hesabından nasıl çıkış yapacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,074
Üyeler
152,174
Son üye
zindan0
Top Bottom