Neler Yeni

programlama için forum site önerisi

Gencdede

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Sait Batu
programlama çalışmaya başladım fakat çoğu zaman hatalarla karşılaşıyorum hataları gidermek için soru sorabileceğim forum önerisi var mı

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Soru sorabileceğiniz bi’ yer değil ama programlama dilini çok güzel öğrenebilirsiniz, test edebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
İsmail Kaygısız
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Tasarım-Kodlama, Programlama Dilleri, Web Tasarım ve Kodlama
programlama çalışmaya başladım fakat çoğu zaman hatalarla karşılaşıyorum hataları gidermek için soru sorabileceğim forum önerisi var mı
Burada sorabilirsiniz. Bilen birisi varsa yardımcı olacaktır. Türkiye'de aktif yazılım forumu bulmanız çok zor. Bana göre denediklerim arasında en aktifi burası. Aktif bildiğim bir kaç yer daha var ama çoğunlukla siber güvenlikle ilgili olduğu için sorularınıza yanıt almanız çok zor.

Bunun dışında discord ve telegram sunucuları araştırabilirsiniz. Forum sitelerine göre daha aktif oluyor.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Forum'dan programlama öğrenilmez. Hatalarını kendin çözmeye bak. Ya hiç yanıt alamazsın, yada yanıt çok geç gelir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selçuk Giray
Site bu linkteki web sitesi işinizi görebilir. Soru cevap kısmından sorunuzu sorabilirsiniz. Yenilendiler aktif olarak kullanılıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,772
Üyeler
155,627
Son üye
thekillingroad
Top Bottom