Neler Yeni

Protein Tozu Önerisi

Phanzox

80+ Silver
Evet arkadaşlar malum yaz geldi bende boşum full spora yüklenmek istiyorum. Belki genç erkekler kategorisinde yarışmaya bile katılabilirim. Şimdi salondaki hocaya sordum suplement önerisi olarak protein tozu bcaa ve amino asit önerdi (Elimde kreatin var). tabii ki salondaki hocadan almadım(önceden sağlam bir kazık yedim artık uzak duruyorum) . Aklımda üç tane ürün belirledim şimdi ilk sorum f/p olarak nasıllar ikinci sorum ise hepsini aynı anda nasıl kullanıcam?
Fiziksel özelliklerim:
Yaş 15 Kilo 72 boy:1.76
Not: Protein tozunu günlük protein ihtiyacını karşılayamadığım ve artık yemek yemekten midem ağrıdığı için alıyorum.

VeloceRR

80+ Bronze
Kreatin ve Protein tozu yeterli, diğerleri olmasa da olur

Phanzox

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

VeloceRR

80+ Bronze
Hazır fiyatlar artmadan alıyim diyorum. Sizce gerekli mi yaklaşık 9 aydır yapıyorum.
18 yaş altı için çok önerilmiyor supplementler, doktoruna danışıp kullanabilirsin.
Basit gibi gözüküyor ama yanlış kreatin kullanımı insanı böbrekten edebilir.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Yaşın küçük kullanma bile. Ayrıca daha 9 aydır spor yapıyorken yarışma biraz ütopik gibi

freygasm

80+ Gold
Günlük 300g tavuk göğsü, 3 yumurta, 6-7kaşık pirinç yesen bile protein ihtiyacını almış oluyorsun. Bunları alamıyor musun?

Phanzox

80+ Silver
Yaşın küçük kullanma bile. Ayrıca daha 9 aydır spor yapıyorken yarışma biraz ütopik gibi
Hocada öyle dedi girersin ancak derece hayali falan kurma dedi eğlencesine hazırlanıyorum zaten. Artık bağımlılık oldu gibi bir şey haftada 6 gün gitmedimi kötü hissediyorum kendimi.

Günlük 300g tavuk göğsü, 3 yumurta, 6-7kaşık pirinç yesen bile protein ihtiyacını almış oluyorsun. Bunları alamıyor musun?
3 yumurta ve karbonhidrat tamamda et sürekli yiyemiyorum.

freygasm

80+ Gold
Hocada öyle dedi girersin ancak derece hayali falan kurma dedi eğlencesine hazırlanıyorum zaten. Artık bağımlılık oldu gibi bir şey haftada 6 gün gitmedimi kötü hissediyorum kendimi.

3 yumurta ve karbonhidrat tamamda et sürekli yiyemiyorum.
Yani işin başında gereken proteini almak çok kolay çünkü neredeyse hiç bir şey yemiyorsun. Ben yemekleri yemekten zorlandığım için elimde bir leğen tavuk pilavla geziyorum. Sıkıldıkça iki kaşık atıp öyle bitirebiliyorum. 600g basmati/700gram tavuk-et tüketiyorum günlük. Büyüme döneminde artıyor bu mesela. Ayrıca protein tozları et-tavuk kadar kaliteli değil.

Phanzox

80+ Silver
Yani işin başında gereken proteini almak çok kolay çünkü neredeyse hiç bir şey yemiyorsun. Ben yemekleri yemekten zorlandığım için elimde bir leğen tavuk pilavla geziyorum. Sıkıldıkça iki kaşık atıp öyle bitirebiliyorum. 600g basmati/700gram tavuk-et tüketiyorum günlük. Büyüme döneminde artıyor bu mesela. Ayrıca protein tozları et-tavuk kadar kaliteli değil.
Hocam biliyorum ancak artık midem kaldırmıyor bu işe başlarken 50-55 kilo idim yiye yiye bu kiloya geldim ancak artık 3 yumurtadan fazla yumurta yiyemiyorum ayrıca et ise sürekli evde olmuyor maalesef haftada 1 falan oluyor.

freygasm

80+ Gold
Hocam biliyorum ancak artık midem kaldırmıyor bu işe başlarken 50-55 kilo idim yiye yiye bu kiloya geldim ancak artık 3 yumurtadan fazla yumurta yiyemiyorum ayrıca et ise sürekli evde olmuyor maalesef haftada 1 falan oluyor.
Tavuk yiyebiliyorsan eğer hem protein tozundan daha ucuz, hem de daha kaliteli protein içeriyor. Protein tozlarının içinde de izole olmadıkça şeker oluyor. Bunlara rağmen yeterli proteini alamayacağını hala düşünüyorsan da; hardline kullandım ben de zamanında, tadı çamura benziyor. Optimum vs alabiliyorsan öneririm. Hem global güvenilir bir marka hem de içilebilir aromaları var.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,566