Neler Yeni

PS Kolu Önerisi ve Bilgisayarda Nasıl Kullanılır

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İbrahim Arda
Merhabalar! Ben bilgisayardan PES felan oynamak için ps kolu almayı düşünüyorum internette ps 3 buldum ama orijinal değil diye tahmin ediyorum alınır mı veya tavsiye ettiğiniz bir marka var mı herhangi biri olur uzun süre götürsün yeter. Bilgisayara program indirip bağlandığını söylüyorlar eğer 2 tane alırsam aynı anda ikiside bağlanır mı?

Ürün linki: https://www.hepsiburada.com/ps3-pla...eless-kablosuz-oyun-kolu-mavi-p-HBV000000H169

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Merhabalar! Ben bilgisayardan PES felan oynamak için ps kolu almayı düşünüyorum internette ps 3 buldum ama orijinal değil diye tahmin ediyorum alınır mı veya tavsiye ettiğiniz bir marka var mı herhangi biri olur uzun süre götürsün yeter. Bilgisayara program indirip bağlandığını söylüyorlar eğer 2 tane alırsam aynı anda ikiside bağlanır mı?

Ürün linki: https://www.hepsiburada.com/ps3-pla...eless-kablosuz-oyun-kolu-mavi-p-HBV000000H169
Bütçen varsa Gamesir T4 Pro alabilirsin.
Logitech olan gamepadlere de bakabilirsin.

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,780
İsim
Enes Tutar
PS3 kolu önermem hem direkt desteği yok hem orijinal olma ihtimali düşük oluyor. Tavisyem bütçe yükseltip f310 f710 tarzı bir şey almanız veya Xbox kolu almanızdır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
İbrahim Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
Fikrim değişti logitech daha mantıklı geldi hem orijinal hem de bilindik kablolusu alınmaya değer mi?
Bütçen yetiyorsa ilk tercihin Gamesir T4 Pro olsun.
Logitech'e gelicek olursak bluetooth 1. tercihin olsun oyun zevki için.
Ama kabloluya razıysan kablolu al.

Top Bottom