Neler Yeni

PS4 MÜ Xbox One S mi

zSacred

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Mücahit tanin
Arkadaşlar yaklaşık 6 sene Ps3 kullandım satıp yeni bir cihaza geçiş yapmak istiyorum şuanki piyasaya göre Ps4 ler uçtu arkadaşlar Xbox One S mi almalıyım Yoksa Ps4 mü oturduğum zaman rahat 4-5 saat oynuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ali Tuna Kendirci
2017 yılında one s aldım hala kullanıyorum çok memnunum özellikle controllerı çok rahat ea acces ve game pass gibi özellikleri var ea acces e aylık 12 veya yıllık 65tl vererek ea in neredeyse bütün oyunlarına sahip olabiliyorsun sadece fifa serisi bir yıl önceden geliyor diğer tüm oyunlar var (bf serisi starwars fifa serisi nba serisi a way out ve daha fazlası var)

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,028
İsim
Semih Boran
Arkadaşlar yaklaşık 6 sene Ps3 kullandım satıp yeni bir cihaza geçiş yapmak istiyorum şuanki piyasaya göre Ps4 ler uçtu arkadaşlar Xbox One S mi almalıyım Yoksa Ps4 mü oturduğum zaman rahat 4-5 saat oynuyorum
PC toplamak daha mantıklı 2013'te çıkan bir şeye para verilmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Ali Tuna Kendirci
PC toplamak daha mantıklı 2013'te çıkan bir şeye para verilmez.
adam ikisinden birini sormuş pc toplamayla ilgili bir şey sormamış demek ki konsol istiyor her laptop yazanlara o fiyata masaüstü toplarsın veya her konsol önerisine pc daha mantıklı yazmaktan vazgeçin

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
PlayStationın oyunları pahalı fakat xbox a göre çok daha fazla oyun seçeneğine sahip. Ayrıca xboxta alabileceğin üyelikler var. Şahsen xbox daha mantıklı duruyor.

ybozkir00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berat Yiğitcan Bozkır
Yaklaşık ilk çıktığında PS 4 aldım. Şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Xbox Game Pass ile PS Plus arasında fiyat farkı var bu Xbox almak için bir neden olabilir fakat Ps Plus aylık oyunları çoğu zaman gerçekten memnun edici oluyor. İndirimler de aynı şekilde ve Ps exculusive oyunlar PS alma nedenlerinden biri fakat şunu da söylemeliyim ben hep bir PS kullanıcısıydım. O yüzden Xbox hakkında pek bir şey söyleyemem. Emin olduğum şey ikisinin arasında pek bir fark yok ikisinin de ayrı ayrı pozitif ya da negatif yönleri var. İkisinde de pişman olmazsın ikisi de kendini kanıtlamış cihazlar.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
PC Topla daha iyi.

ybozkir00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berat Yiğitcan Bozkır
PC Topla daha iyi.
Bilgisayarı olduğunu yazmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

PlayStationın oyunları pahalı fakat xbox a göre çok daha fazla oyun seçeneğine sahip. Ayrıca xboxta alabileceğin üyelikler var. Şahsen xbox daha mantıklı duruyor.
PS 4 'te evet indirimsiz fiyatlar çok pahalı fakat oyun eski ya da yeni fark etmeyecek şekilde bazen Plus özel bazen herkese indirim yapılıyor ve iyi indirimler oluyor. Mesela ben NBA 2K20' yi 120 TL'ye, Pes 2020'yi 135 TL'ye, FIFA 20'yi 145 TL'ye, GTA V'yi 40 TL'ye ve Uncharted 4 ve Nathan Drake Collection'u bedavaya aldım.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,922
Üyeler
140,725
Son üye
Lusifelo
Top Bottom