Neler Yeni

PS4 Pro + God of War Ragnarok Alacağım

mert3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
mert altıntas
allahim ne kadar ps4 ü bilemyen adam gelmis övüyor konsolu :D al da gör pismanlıgı sonra (ps 4 ün ucak sesini duyunca anlıcaksın donanım güncel oyunları yetmedigi) biride demiski 4k veriyor :D aynen series s de 2k veren bi cihaz hatta ps5 de 8k veriyor ... param var benim ps oyunları oynamak istiyorum dersen al (ps kötüdür xbox iyi alakası yok sadece oapraya bence ona verme para biriktir ps5 al ) o paraya o degmez bunu diyorum

Jacket

80+ Silver
allahim ne kadar ps4 ü bilemyen adam gelmis övüyor konsolu :D al da gör pismanlıgı sonra (ps 4 ün ucak sesini duyunca anlıcaksın donanım güncel oyunları yetmedigi) biride demiski 4k veriyor :D aynen series s de 2k veren bi cihaz hatta ps5 de 8k veriyor ... param var benim ps oyunları oynamak istiyorum dersen al (ps kötüdür xbox iyi alakası yok sadece oapraya bence ona verme para biriktir ps5 al ) o paraya o degmez bunu diyorum
Asıl sen ne bilgisiz adamsın daha gelip millete bilgisiz falan diyorsun o kadar yazdıklarımdan sonra adam utanır bunu yazmaya hiç mi okumadın yazdıklarımı daha fazla rezil etme kendini bence.

mert3535

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
mert altıntas
sadece gülüyorum tamam siz devam edin umarım alan kisi zamanla pisman olmaz

Sadri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Hasan Sadri Dayıoğlu
İlgilendiği Kategoriler
RTX 3060 Tİ - İ5 12400F - XPG 3200 MHZ 16 GB RAM - XPG 512 GB SS - ASUS TUF GT301 - ASUS PRİME H610 ANAKART
Zaten seneye haziran aylarında bunu satıp ps5 geçmeyi planlıyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asıl sen ne bilgisiz adamsın daha gelip millete bilgisiz falan diyorsun o kadar yazdıklarımdan sonra adam utanır bunu yazmaya hiç mi okumadın yazdıklarımı daha fazla rezil etme kendini bence.
Tavsiyeleriniz için teşekkürler

Cihangir

80+ Gold

Cihangir

80+ Gold

Jacket

80+ Silver
evet 2019 da ps 4 a101 de 1200 TL ye satılıyordu eski cihaza o para verilmez yenisine 20k erilir
Siz bazı şeyleri anlamıyorsunuz Sony hala PS4'e destek veriyor bunun sebebi de PS4'ün hala çok yüksek aktif kullanıcı sayısı olmasından az önceki yazdıklarımı okumadınız mı Sony'yi geçtim 3. parti firmalar bile PS4'ten vazgeçemiyor PS4 hiç alınmaz gibi saçma söylemeler yerine bütçesi PS5'e çıkamıyorsa PS4 şu an için kendisine fazlasıyla yeter PS4 2025 sonuna kadar destek alacak ayrıca verdiğiniz örnekte yanlış eskiden her şey ucuzdu eğer şu an ekonomi PS4'ün 1200 TL olduğu zamanlardaki gibi olsaydı PS5'te 1800-2000 TL civarında olurdu bu durum ülkenin berbat ekonomisi ve yönetimi ile alakalı.

Son düzenleme:

Cardatore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Varol Can
geçen yıl bende oradan aldım sattıkları ürünün arkasında duruyorlar 3 kere joystik değiştirdim firma sıkıntısız
Mesaj otomatik birleştirildi:

geçen yıl bende oradan aldım sattıkları ürünün arkasında duruyorlar 3 kere joystik değiştirdim firma sıkıntısız
ayrıca en az 2-3 sene daha ps4 e oyunlar çıkar ve serverlar ölmez ps5 dünya genelinde sadece 25m civarı satış yakalamış yüksek tutarlar vereceksen xbox çünki gamepass ı çok kaliteli ama çok üste çıkmayacaksan ps4 işini görür

Top Bottom