Neler Yeni

Ps4 Pro sıfır olarak 2022’de alınır mı?

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Emirhan Trm

ownreeps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Harun Soysal

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,444
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Arkadaşlar elimde ps4 slim kasa var ama onu hem garantili gemde yeni olarak pro almak isteyince katıldım ama baktım 1tb sıfır Sony tr garantili 11k biraz pahalı geldi sizce alınır mı bu fiyatlara yoksa bakmaya bile gerek yok mu ve ileride bu fiyatlar düşer mi?
PS4 den PS4 PRO ya geçmek mantıklı bir seçim ama bence 2. el temiz al yoksa PS4 PRO mükemmel konsol. Genel olarak tüm ürünlerin fiyatları şu şekilde düşer sadece seçimlerden sonra başka şekilde toparlanmaz bu ülkenin ekonomisi tavsiyem temiz 2. el 8000 - 8500 TL ye PS4 PRO CUH-7216B almanız olur şu an en ucuza bu şekilde getirebilirsiniz.
GOW.jpg
GOW.jpg

Son düzenleme:

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Emirhan Trm
PS4 den PS4 PRO geçmek de mantıklı bir seçim ama bence 2. el temiz al yoksa PS4 PRO mükemmel konsol. Genel olarak tüm ürünlerin fiyatları şu şekilde düşer sadece seçimlerden sonra başka şekilde toparlanmaz bu ülkenin ekonomisi tavsiyem temiz 2. el 8000 - 8500 TL ye PS4 PRO CUH-7216B almanız olur şu an en ucuza bu şekilde getirebilirsiniz.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hocam sıfır almak istiyorum ama 11k fazla dediniz ps4 pro için bende şöyle düşündüm vatanda slim kasa 500g model var 7k sizce o nasıl olmazsa kesin onu alacağım.

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Emirhan Trm
Arkadaşlar cevap alabilirmiyim.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,444
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Hocam sıfır almak istiyorum ama 11k fazla dediniz ps4 pro için bende şöyle düşündüm vatanda slim kasa 500g model var 7k sizce o nasıl olmazsa kesin onu alacağım.
PS4 PRO çok iyi konsol karar sizin sıfır da alabilirsiniz tabi sonuç da 2 yıl garantili olacak cihaz iyi bir şey PS4 Slim de alabilirsiniz dediğiniz gibi sıfır o da işinizi çok rahat görür asından size kalmış bir şey eğer sıfır PS4 PRO alabilicek paranız varsa alın PS4 PRO yoksa da PS4 Slim alın.

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Emirhan Trm
PS4 PRO çok iyi konsol karar sizin sıfır da alabilirsiniz tabi sonuç da 2 yıl garantili olacak cihaz iyi bir şey PS4 Slim de alabilirsiniz dediğiniz gibi sıfır o da işinizi çok rahat görür asından size kalmış bir şey eğer sıfır PS4 PRO alabilicek paranız varsa alın PS4 PRO yoksa da PS4 Slim alın
Aynen benim bütçem daha çok slim kasaya yetiyor onu alacağım büyük ihtimal ama vatanda şuan stokları bitirdiler o yüzden beklemedeyim ve elimdeki kasayı 5k sattım sizce nasıl.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,444
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Aynen benim bütçem daha çok slim kasaya yetiyor onu alacağım büyük ihtimal ama vatanda şuan stokları bitirdiler o yüzden beklemedeyim ve elimdeki kasayı 5k sattım sizce nasıl.
PC Kasanızın neydi özellikleri tam olarak 5K ya sattığınız.
PS4 Slim almanız çok iyi yanına bir de PS Plus Deluxe alırsınız keyfinize bakarsınız PS4 e destek oyun ve özel oyun 2025 sonuna kadar gelecek zaten.
bu konumdan da PS Plus gelişimini detaylı bir şekilden takip edebilirsiniz her ay eklenen oyunları paylaşıyorum.

Son düzenleme:

Cihangir

80+ Gold

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.
Arkadaşlar elimde ps4 slim kasa var ama onu hem garantili gemde yeni olarak pro almak isteyince katıldım ama baktım 1tb sıfır Sony tr garantili 11k biraz pahalı geldi sizce alınır mı bu fiyatlara yoksa bakmaya bile gerek yok mu ve ileride bu fiyatlar düşer mi?
15k ya ps5 alınır 11k ya fırsat kovalayıp hazır sistem alsan ki, ps4 pro 2018 cıkıslı bi konsol o zamanın teknolojisini barındırıyor sana 60fps oyun deneyimi sunuyor sistem toplayıp yanına dualshock alsan inan çok daha iyi sonuc alırsın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,428
Üyeler
143,146
Son üye
AtakanBilzerian
Top Bottom