Neler Yeni

Ps5 alim digital edition alırken nelere dikkat etmeme lazım

Biri Amazon diğeri n11 de iki satıcı buldum cfı 2016 bu kod ne anlama geliyor bilmiyorum ama hangi siteden alacağıma karar veremedim bir de cd li versiyonu al diyenler oluyor sizce hangisi mantıklı yıllık paket alıp oynamayı düşünüyorum
Ekstra yanına kol da alacağım link varsa atabilirsiniz benim attığım ikinci Amazon linkindeki kolu alacağım

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
can
Öncelikle bu attığın ps5lerin garantisi yokmuş gibi düşün yurt dışından kendileri getirterek trde satan pazaryerleri bunları haliyle, yurt dışına çıkma yada yurt dışından alma imkanın varsa iki kollu sıfır ps5slimin ulaşım hariç maliyeti 12-13 bin tl olur. Eğer birebir tr garantili cihaz almak istiyorsan 30bin tl yanılmıyorsam fiyatı.

Mstfslnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mustafa Salan
25 26 k civarına var sanırım Tr garantili

tokac51

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Abdullah
hiçbir ps5 de sony TR garantisi bulamazsın çünkü sony TR den çekildi ancak bilkom garantili ürün bulabilirsin bilkoma bu kadar çok güvenmelerinin sebebi ise Koç Holdinge ait olması ben kadıköy de Kahraman konsoldan almıştım 20k ya 6 ay taksitle nakit olarakta 18 e satıyordu en son ona göre kararını iyi ver ama söylediğim gibi sony TR garantisi yok

Mstfslnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mustafa Salan
Öncelikle bu attığın ps5lerin garantisi yokmuş gibi düşün yurt dışından kendileri getirterek trde satan pazaryerleri bunları haliyle, yurt dışına çıkma yada yurt dışından alma imkanın varsa iki kollu sıfır ps5slimin ulaşım hariç maliyeti 12-13 bin tl olur. Eğer birebir tr garantili cihaz almak istiyorsan 30bin tl yanılmıyorsam fiyatı.
Tr dediğim Bilkom işte sonuçta onlar sağlıyor garantisi SONY TR diye bir ifade kullanmadım zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiçbir ps5 de sony TR garantisi bulamazsın çünkü sony TR den çekildi ancak bilkom garantili ürün bulabilirsin bilkoma bu kadar çok güvenmelerinin sebebi ise Koç Holdinge ait olması ben kadıköy de Kahraman konsoldan almıştım 20k ya 6 ay taksitle nakit olarakta 18 e satıyordu en son ona göre kararını iyi ver ama söylediğim gibi sony TR garantisi yok
Tr dediğim Bilkom işte sonuçta onlar sağlıyor garantisi SONY TR diye bir ifade kullanmadım zaten

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
can
Bilkom distribütör değil mi ? distiribütör demek marka demek yani bilkom demek sony demek senin mantığına örnek vermek gerekirse steelseriesinde türkiyede garantisi yok onunda distirbütörü bilkom.

Mstfslnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mustafa Salan
Bilkom distribütör değil mi ? distiribütör demek marka demek yani bilkom demek sony demek senin mantığına örnek vermek gerekirse steelseriesinde türkiyede garantisi yok onunda distirbütörü bilkom.
Bilkom Türkiye haklarını aldı diye biliyorum.

tokac51

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Abdullah
Benim gözümde kahraman bilkomdan daha iyi bir satıcı ben önermiyorum kendi gözümden bahsediyorum yani jstanbulda oturduğum için ulaşım kolay geliyor belki de o yüzdendir

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim gözümde kahraman bilkomdan daha iyi bir satıcı ben önermiyorum kendi gözümden bahsediyorum yani jstanbulda oturduğum için ulaşım kolay geliyor belki de o yüzdendir
Haklısın ama ben Kahramanmaraş’ta yaşıyorum internetten sipariş edip kullanmaya başlayacağım eğer bozuk çıkar ise Amazon sayesinde iade edebileceğimi düşünüyorum eğer ki ileride bozulursa tamir için bir ücret öderim fiyat konusunda bir çok fiyat var benim attığım linkteki 1000 kişi memnun kalmış taksitli bir şekilde alacağım ps5 ve kol 26k ya geliyor

Top Bottom