Neler Yeni

Ps5 mi gaming laptop mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mevlut aslan
Ps5 kullanicisiyim ama gamin leptoba gecmek istiyorum.
Leptoplarin incelemesine baktigimda isinma sorunu oldugunu gordum ps5 oyun oynarken fan sesi bile duymuyorum suan ps5 fiyati ortalama 20 ile 30 bin arasi daha asagi olanlarda var.bu fiyat araligi gamin leptop pek yok varsa bile tavsiylerinizi gormek beni mutlu eder saygilar iyi gunler

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,072
İsim
Halit KÖK
Leptoplarin incelemesine baktigimda isinma sorunu oldugunu gordum ps5 oyun oynarken fan sesi bile duymuyorum suan ps5 fiyati ortalama 20 ile 30 bin arasi daha asagi olanlarda var.bu fiyat araligi gamin leptop pek yok varsa bile tavsiylerinizi gormek beni mutlu eder saygilar iyi gunler
Ps5den memnunsan satma bende hem pc hem ps5 var ps5de daha çok vakit geçiriyorum

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Kadir
ps 5 de sadece hikayeli oyunlar sarar online oyunlarda var evet ama pc deki kadar hiç sarmaz satarsan hp victus al

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mevlut aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ps5 den memnunum ama ps5 oyunlari bilgisayara da cikiyor bende gaming leptop var ve diyer oyunlarada tukce alt yazida ekliyorum ama leptopda isinma sorunu oluyor kararsizim hangisi ps5 mi leptop mu suan ps5 i 1 aydir acmiyorum daha dogrusu acamiyorum

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,409
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Ps5 den memnunum ama ps5 oyunlari bilgisayara da cikiyor bende gaming leptop var ve diyer oyunlarada tukce alt yazida ekliyorum ama leptopda isinma sorunu oluyor kararsizim hangisi ps5 mi leptop mu suan ps5 i 1 aydir acmiyorum daha dogrusu acamiyorum
Bence hayatının en büyük hatasını yaparsın PS5 oyunları PC'ye geliyor ama Sony'nin PC politikası çok farklı işliyor hangi oyunun ne zaman geleceğini asla kimse kestiremiyor kafalarına göre seçip çıkartıyorlar ve yeni çıkardıkları hiç bir oyunlarını asla getirmiyorlar en erken 2 yıl bir oyunun gelmesi sürüyor ki bu süre de belirsiz ben PC'de beklerim ne zaman çıkarsa oynarım diyorsanız sizin bileceğiniz iş ki asla konsoldaki 4K grafiklerin ve stabil deneyimin yanına bile yaklaşamayacağınızı da unutmayın şu an aldığın bir PC'de hangi düşük çözünürlüklerde kaç FPS'te oynayacağın da muamma üstelik bu yazdığım masaüstü bir PC için geçerli siz laptop alacağım diyorsunuz söylediklerimden de daha kötü olacak yeni gelecek Sony özel oyunlarını çok uzun süreler boyunca oynayamayacaksınız Sony'nin gönlü ne zaman ister de birini çıkarır ise o zaman PC'de oynayabileceksiniz ki %99 şu an aldığınız laptopunuzda o çıktığı dönemde donanımı yetersiz olduğu için oyunu oynayamayacaksınız Grand Theft Auto VI gibi bir oyunu oynayamayacaksınız PS5'e çıktıktan en az 2 yıl sonra PC'ye gelecek şu anki aldığınız laptopunuzda zaten donanım yetersizliğinden asla oynayamayacaksınız karar sizin ben uyarımı yaptım gerisi size kalmış.

Son düzenleme:
Top Bottom