Neler Yeni

Ps5 mi yoksa aynı paraya laptop mu

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Kadir
Bütçe
25000
Ben Şanlıurfa da yaşıyordum sistemim vardı ama artık İstanbul'da yaşıyacağım çok canım sıkılıyor teyzem gilde kalıyorum 2 yıl fln burda kalcam ps5 yada gaming laptop almayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Gurkan
Ben Şanlıurfa da yaşıyordum sistemim vardı ama artık İstanbul'da yaşıyacağım çok canım sıkılıyor teyzem gilde kalıyorum 2 yıl fln burda kalcam ps5 yada gaming laptop almayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir
ps5 oyun fıyatları pahalı ama ps plus alırsanız oyun cesıtlılıgı fazla bence sıstemınızı kargolayın kendınıze

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ps5 oyun fıyatları pahalı ama ps plus alırsanız oyun cesıtlılıgı fazla bence sıstemınızı kargolayın kendınıze
Kardeşim kullanicak sistemi 11 yaşında PC ye her beni hatırlasın diye ona bırakıcam zaten iyi değil pek 2 yıl önce topladım

JesKs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emin Ersöz
Instagram
jesks_03
Steam
Mr JesKs
Facebook
mexmet03
Discord
JesKs#4547
Oyun fiyatlarından dolayı laptop derim, Ayrıca bende teyzemlerde kaldığım için her zaman kendi evindeki rahatlığı bulamıyorsun, laptop okulda vs de de işini görür bence kişisel tercihim laptop :)

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Kadir
Oyun fiyatlarından dolayı laptop derim, Ayrıca bende teyzemlerde kaldığım için her zaman kendi evindeki rahatlığı bulamıyorsun, laptop okulda vs de de işini görür bence kişisel tercihim laptop :)
Teşekkürler öneriniz var mı 25 laptop

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Mehmet
Xbox Al hem game pass the alırsın

macelian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
İsmail
Hocam bence çok yanlış bir soru sormuşsun yani ps 5 oyun odaklı film falan izleyebiliyorsun ama oyun odaklı yani Laptop tamamen başka bir segment yani laptop ile yapılacakların sınırı yok ki ben oyun için sorduğunuzu var sayarak ps5 diyeceğim

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Kadir
Hocam bence çok yanlış bir soru sormuşsun yani ps 5 oyun odaklı film falan izleyebiliyorsun ama oyun odaklı yani Laptop tamamen başka bir segment yani laptop ile yapılacakların sınırı yok ki ben oyun için sorduğunuzu var sayarak ps5 diyeceğim
Hem oyun hemde günlük kullanım ileriye yönelik

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,161
Üyeler
151,358
Son üye
KaiserTheFallen
Top Bottom