Neler Yeni

Ps5 pro mi series X mi alınmalı

Redshift

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Esad
Sony nin türkiyeden çekilmesi gereksiz pahalı oyun fiyatları ve exclusive oyun yetersizliği sebebiyle ps5 pro bekleyesim yok bir yandan da gta6 çıkacak ve series x de yaşlanıyor. Sizce ne yapmalıyım

Qbört

80+ Bronze
ps5 pro bana kalırsa balon 🎈 xbox daha kullanıcı dostu acele etmiyorlar. series x şuanda yeterli ki ps5 te yeterliydi. hiçbir katkısı ve artısı olmayan ps5 proyu şahsen önermem. bildiğin ps4 ile ps4 pro mantığını görüyorum burada. GTA 6 içinse daha çok zamanı var. bunların dışında özel oyunlar, abonelik veya yeni oyunlar için şuan konsol almak mantıklı değil. PC yede geliyor o özel oyunlarda işte beklemesi var. Şuan elinde sağlam PC varsa Sony ve Microsoft yeni konsollarını çıkartana kadar bekle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

6900xt varmış canavar canavar. o sana yeter.

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
XXXX
Sony nin türkiyeden çekilmesi gereksiz pahalı oyun fiyatları ve exclusive oyun yetersizliği sebebiyle ps5 pro bekleyesim yok bir yandan da gta6 çıkacak ve series x de yaşlanıyor. Sizce ne yapmalıyım
ps5 pro

Redshift

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Esad
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ps5 pro bana kalırsa balon 🎈 xbox daha kullanıcı dostu acele etmiyorlar. series x şuanda yeterli ki ps5 te yeterliydi. hiçbir katkısı ve artısı olmayan ps5 proyu şahsen önermem. bildiğin ps4 ile ps4 pro mantığını görüyorum burada. GTA 6 içinse daha çok zamanı var. bunların dışında özel oyunlar, abonelik veya yeni oyunlar için şuan konsol almak mantıklı değil. PC yede geliyor o özel oyunlarda işte beklemesi var. Şuan elinde sağlam PC varsa Sony ve Microsoft yeni konsollarını çıkartana kadar bekle.

6900xt varmış canavar canavar. o sana yeter.
Eyvallah hocam teşekkür ederim lakin konsolun tadı da bir ayrı işte :D

Ne için

Ya ps5 alim ya series x

Son düzenleme:

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
4K'da yüksek FPS oyun oynamak gibi bir niyetin varsa ve GTA fanatiğiysen PS5 Pro. Diğer şekilde standart PS5 yeterlidir.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,135
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç