Neler Yeni

Psn hesabımı nasıl kurtarabilirim?

ÖM3ER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer Faruk Zeybek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun donanım
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 10-11 sene önce Psn hesabı açmıştım. o zaman yaşım küçük olduğundan, doğum tarihimi farklı yazmıştım. Şu an şifremi unuttum, güvenlik sorusunuda unuttum. Gmail hesabıma şifre sıfırlama geliyor, ama güvenlik sorusunu unuttuğum için değiştiremiyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan, yardımcı olabilecek var mı?
Yada hesabımı geri alamasam bile, o hesabıma bağlı Gmail adresimi o hesap ile ilişkisini nasıl kesebilirim. Aynı Gmail ile hesap açmak istiyorum.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Muhammet
PSN Destek ile iletişime geç hocam. Ayrıca doğum tarihini hatırlamaya çalış. Ay ve günü normaldekiyle aynı girip sadece yılı farklı girmiş olabilirsin.

ÖM3ER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer Faruk Zeybek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun donanım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PSN Destek ile iletişime geç hocam. Ayrıca doğum tarihini hatırlamaya çalış. Ay ve günü normaldekiyle aynı girip sadece yılı farklı girmiş olabilirsin.
Hem Psn destek Mail, hemde Psn destek numarasını aradım, ama telefona ulaşılamıyor. Mail ile de iletişime geçtim, hesabımın bana ait olduğuyla ilgili tam olarak kanıtlara sahip olmadıklarını söylediler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hesabımın bana ait olduğunu teyit etmem için benden;
Mail adresimi,
Çevrim içi kullanıcı adımı,
Bu hesabımı ilk hangi konsola açtığımı,
Açtığım ilk konsolun seri numarasını,
Hesabıma bağlı kredi kartınını,
Hesabımda son zamanlarda yapılmış satın alımları, Yazmamı istediler.
Bende mailimi, kullanıcı ismimi, ilk konsolum hangisi bilmiyorum ama Psvita ve Ps3 slim, İkisininde seri numaralarını yazdım, hiç kredi kartı kullanmadım, son 10 sene içinde alış verişde yapmadım hesabımdan.

Son düzenleme:

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Muhammet
Hem Psn destek Mail, hemde Psn destek numarasını aradım, ama telefona ulaşılamıyor. Mail ile de iletişime geçtim, hesabımın bana ait olduğuyla ilgili tam olarak kanıtlara sahip olmadıklarını söylediler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hesabımın bana ait olduğunu teyit etmem için benden;
Mail adresimi,
Çevrim içi kullanıcı adımı,
Bu hesabımı ilk hangi konsola açtığımı,
Açtığım ilk konsolun seri numarasını,
Hesabıma bağlı kredi kartınını,
Hesabımda son zamanlarda yapılmış satın alımları, Yazmamı istediler.
Bende mailimi, kullanıcı ismimi, ilk konsolum hangisi bilmiyorum ama Psvita ve Ps3 slim, İkisininde seri numaralarını yazdım, hiç kredi kartı kullanmadım, son 10 sene içinde alış verişde yapmadım hesabımdan.
Bence vermeleri lazım. Ama onların insiyatifine kalmış. Şu an için olumlu gözüküyor.

Top Bottom