Neler Yeni

Yardım Psu değişim mudaili kabul etmeli miyim?

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,574
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,574
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Hocam sıkı pazarlık et bence alırsın. Alt modelini asla isteme. Farklı marka belki önerebilirler ama 650W gold falan isteyebilirsin en kötü. Ama baktın kabul falan etmiyolar zorluyolar yarı modüler olan da iş görür çünkü iade olması cok kötü olur. Ama dediğim gibi uğraşmalısın ya şöyle böyle falan diye normalde alt modelini değişim için öneremiyolar üst modelini vermek zorundalar. Sana alt söylemişler

Imenes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Aksoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sıkı pazarlık et bence alırsın. Alt modelini asla isteme. Farklı marka belki önerebilirler ama 650W gold falan isteyebilirsin en kötü. Ama baktın kabul falan etmiyolar zorluyolar yarı modüler olan da iş görür çünkü iade olması cok kötü olur. Ama dediğim gibi uğraşmalısın ya şöyle böyle falan diye normalde alt modelini değişim için öneremiyolar üst modelini vermek zorundalar. Sana alt söylemişler
tamamdır mail atıyorum üst model isteyeceğim. Teşekkürler

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,574
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
tamamdır mail atıyorum üst model isteyeceğim. Teşekkürler
Üst model olarak söylemeyebilirsin de yarımodüle niye veriyoalr full modüler versinler mesela gold versinler vs :D

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,440
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Yarı modüler veriyorlar bence söyle ben tam modüler aldım niye yarı modülere tamam diyim falan diye
Ya tam modüler iste ya da 80+ silver gold iste

Top Bottom