Neler Yeni

Psu önerisi 500w - 700w arası

Belgeli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Muhammed Sait Gedik
Sizce bunu mu almalıyım
FSP HYPER 650W 80+ (H3-650) https://amzn.eu/d/dVDM8mR
Yoksa bunu mu
MSI MPG A650BN ATX PC güç kaynağı (650 Watt, modüler değil, 80 Plus Bronz, siyah) https://amzn.eu/d/ewhkBWd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tavsiye etiğiniz başka bir psu varsa belirtirseniz çok iyi olur.

Psu almıcaktım bilgisayarı açmaya çalışınca işlemci fanı 1 saniyelik dönüp duruyor ekran kartının ise önündeki logosu yanıp sönüyor bilgisyar açılmıyor bunun tam olarak psudan kaynaklı olduğunu düşünüyorum klavye ışığı gereksiz yere açık gerçekte açık olmaz PC açılmadan sizce neyde sıkıntı var

Son düzenleme:

omer_34

80+ Silver
alacak olsaydım fsp olanı alırdım. bu arada sisteminiz ve psunuz nedir ? belki problem başka bir şeyden kaynaklanıyordur

Belgeli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Muhammed Sait Gedik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alacak olsaydım fsp olanı alırdım. bu arada sisteminiz ve psunuz nedir ? belki problem başka bir şeyden kaynaklanıyordur
Psum Corsair vs600 tam olarak çalışıyordu bı anda PC kapandı tekrar açmaya çalışınca açılmıştı sonraki gün tekrar kapandı ve açmaya çalışınca açılmadı söylediğim sıkıntı çıktı.

Tam olarak niye fsp MSI daha iyi bir marka değil mi MSI daha kaliteli ürün değil mi

omer_34

80+ Silver
Psum Corsair vs600 tam olarak çalışıyordu bı anda PC kapandı tekrar açmaya çalışınca açılmıştı sonraki gün tekrar kapandı ve açmaya çalışınca açılmadı söylediğim sıkıntı çıktı.

Tam olarak niye fsp MSI daha iyi bir marka değil mi MSI daha kaliteli ürün değil mi
msi kaliteli bir marka ama fsp psu konusunda daha iyi diye biliyorum. kesin bilgim yok ama

Belgeli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Muhammed Sait Gedik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
msi kaliteli bir marka ama fsp psu konusunda daha iyi diye biliyorum. kesin bilgim yok ama
Sağol

Yardımcı olabilecek varsa çok iyi olur.

Son düzenleme:

freygasm

80+ Gold
Eğer gerçekten psuda olduğunu düşünüyorsan sorunun corsaire yollayabilirsin.

freygasm

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
931,407
Üyeler
145,987
Son üye
relax050
Top Bottom