Neler Yeni

Yardım PSU ÖNERİSİ LAZIM (KASA DEEPCOOL CK560) RTX 3070Tİ 5600 SETUPU İÇİN

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Tayfun Balım
ARKADAŞLAR PARÇA PARÇA SİSTEM TOPLAMAYA DEVAM RTX 3070Tİ 4060 4060Tİ VEYA POTANSİYEL 50XX SERİSİ İÇİN UZUN VADE KULLANACAĞIM GÜÇ KAYNAĞINA İHTİYACIM VAR 650-750 WATT YETER DİYE DÜŞÜNÜYORUM AMA HANGİ MARKA MODEL İYİDİR BİLMİYORUM.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Bütçe yok herhalde, yine ortalama bi 750W önerdim gitti.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hocam sistemi uzun vadede toplayacağım için 300 500 den kaçmamam lazım
Tabi en uygun fiyata sahip modeller biliyorsanız onlar daha iyi olur

Yani bu çok ucuza kaçılmış bir model değil, he dahada pahalı ve kalitelisini istersen tabii:

Armi3067

80+ Bronze
2 hafta önce aldım, iç yapısı referans olarak MSI A750GL'den daha kaliteli ve iyi. 2 bulk kapasitör kullanılmış japon malı (Nippon Chemi-Con) gayet başarılı bir psu hem de güncel bir ürün ATX3.0, PCI-e 5.0 vs. Zero RPM Fan özelliğide mevcut sessiz çalışıyor. Kaliteli ürün.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatı da gayet uygun 850W güncel ve iyi bir ürüne göre.

Uzun vade de ömürlük olur hep aynı ekran kartı ve sistemde kalmazsın diye düşünüyorum illa değişir zamanla.

Marka olarak biraz uzak kalabilir fakat bu modelin 1000W ve 1200W olan modelleri cybenetics'te platinum sertifikası aldı, ripple değerleri hem intel hem de zamanın koşulları için önerilen değerlerin altında, üzmeyecek bir psu. 3 aylık psu araştırması yaptım en son alım zamanında teknobiyotiğin bu güzel indirimi denk geldi ve hemen kaptım.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Tayfun Balım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 hafta önce aldım, iç yapısı referans olarak MSI A750GL'den daha kaliteli ve iyi. 2 bulk kapasitör kullanılmış japon malı (Nippon Chemi-Con) gayet başarılı bir psu hem de güncel bir ürün ATX3.0, PCI-e 5.0 vs. Zero RPM Fan özelliğide mevcut sessiz çalışıyor. Kaliteli ürün.

Fiyatı da gayet uygun 850W güncel ve iyi bir ürüne göre.

Uzun vade de ömürlük olur hep aynı ekran kartı ve sistemde kalmazsın diye düşünüyorum illa değişir zamanla.

Marka olarak biraz uzak kalabilir fakat bu modelin 1000W ve 1200W olan modelleri cybenetics'te platinum sertifikası aldı, ripple değerleri hem intel hem de zamanın koşulları için önerilen değerlerin altında, üzmeyecek bir psu. 3 aylık psu araştırması yaptım en son alım zamanında teknobiyotiğin bu güzel indirimi denk geldi ve hemen kaptım.
teşekkür ederim hocam bu bütçeye göre kaliteli duruyor full modüler olması da cabası
msi markasının psuları pek önerilmiyor vatanda oem indirimi varken alayım diye düşündüm baktım ki kimse önermiyor vazgeçtim.

Armi3067

80+ Bronze
teşekkür ederim hocam bu bütçeye göre kaliteli duruyor full modüler olması da cabası
msi markasının psuları pek önerilmiyor vatanda oem indirimi varken alayım diye düşündüm baktım ki kimse önermiyor vazgeçtim.
MPG A850G ve A1000G dışında şuan güncel msi psu'lar mag serisi vs. evet önerilmiyor çünkü platform olarak iyi olsalar da 3.kalite komponentler kullanılıyor buda onları iyi yapmıyor doğal olarak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Tayfun Balım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MPG A850G ve A1000G dışında şuan güncel msi psu'lar mag serisi vs. evet önerilmiyor çünkü platform olarak iyi olsalar da 3.kalite komponentler kullanılıyor buda onları iyi yapmıyor doğal olarak.
Önerilen modellere bakacağım
Bir sorum daha var güç kaynaklarının sağladığı güç girişlerinde farklılık var mı (8 pin 8+4 pin gibi).
Alacağım herhangi bir psu bağlantı aşamasında sıkıntı çıkarır mı?

Armi3067

80+ Bronze
Önerilen modellere bakacağım
Bir sorum daha var güç kaynaklarının sağladığı güç girişlerinde farklılık var mı (8 pin 8+4 pin gibi).
Alacağım herhangi bir psu bağlantı aşamasında sıkıntı çıkarır mı?
hayır güç kaynağı üzerindeki girişleri dünya standartındadır bir değişiklik olmaz. Raijintek modelinde bir tane 8pin to 8 pin var, bir tane de 8pin to 16pin var gpu için. Yani 3x8pin girişli gpu takabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Tayfun Balım
hayır giç kaynağı üzerindeki girişleri dünya standartındadır bir değişiklik olmaz. Raijintek modelinde bir tane 8pin to 8 pin var, bir tane de 8pin to 16pin var gpus için yani 3x8pin girişli gpu takabilirsin.
Çok sağolun

Top Bottom