Neler Yeni

Psu ve ssd alırken neye dikkat etmeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Adem Arslan
Bütçe
750
Eski bilgisayarıma ssd ve psu almayı düşünüyorum ama pek bilgi sahibi değilim bu konuda ssd ve psu alırken nelere dikkat etmeliyim psu için kaç pin vs yazmışlar ama ben tam olarak neye bakıp almam gerekiyor bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim iki tane buldum başka bir tavsiyesi olan varsa ona da açığım

Psu: https://www.hepsiburada.com/powerbo...874?magaza=LİGORİN&url_src=and-product-detail

Ssd:

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,269
İsim
Murat Orhan
Bak hocan psu olarak almaman gereken başlıca markalar var
Platoon
Hadron
Izoly
Powerboost
Powermax
Gamemax
Vs vs gider bu böyle. Bunlar kaliteli psu üreten firmalar değil malzeme olarak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem özelliklerinizi yazar mısınız? Ayrıca suan güncel kullandığınız psu nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Adem Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bak hocan psu olarak almaman gereken başlıca markalar var
Platoon
Hadron
Izoly
Powerboost
Powermax
Gamemax
Vs vs gider bu böyle. Bunlar kaliteli psu üreten firmalar değil malzeme olarak.

Sistem özelliklerinizi yazar mısınız? Ayrıca suan güncel kullandığınız psu nedir?
Bilmiyorum ki baya eski kardeşlerim ders falan çalışıyor baktım baya geç açılıyor bir de psu baya sesli çalışıyor bu yüzden değişmek istedim pek bir bilgim yok parçalar hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,269
İsim
Murat Orhan
Eski bilgisayarıma ssd ve psu almayı düşünüyorum ama pek bilgi sahibi değilim bu konuda ssd ve psu alırken nelere dikkat etmeliyim psu için kaç pin vs yazmışlar ama ben tam olarak neye bakıp almam gerekiyor bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim iki tane buldum başka bir tavsiyesi olan varsa ona da açığım

Psu: https://www.hepsiburada.com/powerbo...874?magaza=LİGORİN&url_src=and-product-detail

Ssd:
Ayrıca bu attığınız psu hem cok kötü hem de watti cok düşük

Bilmiyorum ki baya eski kardeşlerim ders falan çalışıyor baktım baya geç açılıyor bir de psu baya sesli çalışıyor bu yüzden değişmek istedim pek bir bilgim yok parçalar hakkında
Sesli çalışmasının psudan kaynaklandığını sanmıyorum. Bana fotoğraf atma şansınız var mı psunun. Geç açılma ssddwn yapar orası normal ama psu alakasız

Birazdan yatacağım da hemen foto atma şansınız var mı psunun fotosunu. Muhtemelen içindeki psu almayı düşündüğünüzden bile daha iyidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Adem Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayrıca bu attığınız psu hem cok kötü hem de watti cok düşük

Sesli çalışmasının psudan kaynaklandığını sanmıyorum. Bana fotoğraf atma şansınız var mı psunun. Geç açılma ssddwn yapar orası normal ama psu alakasız

Birazdan yatacağım da hemen foto atma şansınız var mı psunun fotosunu. Muhtemelen içindeki psu almayı düşündüğünüzden bile daha iyidir.
Yarın atayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,269
İsim
Murat Orhan
Top Bottom