Neler Yeni

Yardım Psuda 2 tane güç kablosu var fakat ekran kartının 1 tane girişi var

a135

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
recep iveik
Thermaltake s200tg kasa itopyadan psu ile geldi 2 tane güç kablosu var ekran kartı rx 6650xt 1 tane girişi var 1 kablo boşta kalıyor sıkıntı yaratır mı ?

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Dr Luciano
Thermaltake s200tg kasa itopyadan psu ile geldi 2 tane güç kablosu var ekran kartı rx 6650xt 1 tane girişi var 1 kablo boşta kalıyor sıkıntı yaratır mı ?
Bazı ekran kartları 2 adet 8 Pin girişine ihtiyaç duyuyor. Onun için 2 adet var. Sizin ekran kartınız tek 8 Pin ise bir tane takacaksınız. Diğeri boşta kalacak. Sorun değil yani...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı ekran kartları 2 adet 8 Pin girişine ihtiyaç duyuyor. Onun için 2 adet var. Sizin ekran kartınız tek 8 Pin ise bir tane takacaksınız. Diğeri boşta kalacak. Sorun değil yani...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Akut Yelmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Eren Kozan
Alakasız ama aldığın sistem nedir merak ettim benim sisteme benziyor gibi. (fiyat karşılaştırmak için sordum)

a135

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
recep iveik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alakasız ama aldığın sistem nedir merak ettim benim sisteme benziyor gibi. (fiyat karşılaştırmak için sordum)
Modart red sistem aldım 13k flndı kasayı thermaltake yaptım ssd 1 tb yaptım

Akut Yelmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Eren Kozan
Modart red sistem aldım 13k flndı kasayı thermaltake yaptım ssd 1 tb yaptım
Bende Modart Blue almıştım hocam işlemciyi 12400F kasayı da thermaltake yapıp almıştım. Konuda yazdığınız gibi ekstra duruyor 6+2 kablo bir sorun çıkartmaz.

Top Bottom