Neler Yeni

PSUDA 80+SERTİFİKASI OLMAZSA RİSKLİ Mİ

lobici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kerem Sınıksaran
Arkadaşlar merhaba.İtopyadan 30k ya 4070,i5 12400f'li sistem alıyorum Allah nasip ederse.Özelleştirme bölümünde sistemin psu su Fsp 650w 80+ sertifikalı,3 bin lira daha eklersem Corsair750w 80+bronze ve gold var.Watt önemli değil her halukarda yeter ancak eğer evin elektriğinde bir watt dalgalanması veya mahallede elektrik kesilmesi olursa sistemin gitmesinden veya kısa devre yapıp bozulmasından korkuyorum.Bronze veya gold almam sistem güvenliği için şart mı?

Arkadaşlar merhaba.İtopyadan 30k ya 4070,i5 12400f'li sistem alıyorum Allah nasip ederse.Özelleştirme bölümünde sistemin psu su Fsp 650w 80+ sertifikalı,3 bin lira daha eklersem Corsair750w 80+bronze ve gold var.Watt önemli değil her halukarda yeter ancak eğer evin elektriğinde bir watt dalgalanması veya mahallede elektrik kesilmesi olursa sistemin gitmesinden veya kısa devre yapıp bozulmasından korkuyorum.Bronze veya gold almam sistem güvenliği için şart mı?
Bu psu lar öne göre yapılmış oluyir özellikle Corsairlarda var

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,256
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
FSP ve Corsair birbirine yakın PSUlar yanlış bilmiyorsam. Fiyat ve 80+ bronze silver bakımından hangisi iyi ise onu alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
Hocam 80+ verimle alakalı ama bu iki psuda kaliteli tabi Corsair daha iyi eğer çok elektrik kesilmiyor sa fps al eğer sürekli bir elektrik kesintisi varsa kaliteli bir marka al Corsair alırsın birde fsp alacaksan kronik modelmi bak ayrica konu aç o model için fsp fps bir marka kaliteli ama bazi modelleri şaşırtabiliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,627
Üyeler
140,676
Son üye
cheetin
Top Bottom