Neler Yeni

Ptt kargo ortalama kaç günde gelir

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Arkadaşlar eski ekran kartım 1 günde gitmişti Mardinden bana Aydına 1 günde ptt ile gelir mi yarın cumartesiye yani bu gün sabahtan verildiği için kargo yola çıkmış galiba hastane personeliyim tam adresime kargoyu dağıtımla getirmiyorlar gidip almam gerekiyor bayiden ve bayi bana çok ters kalıyor pazar gecesinden salı sabah gün aşırı nöbetim var ve ölü gibi çıkıyorum işten kartı almaya gitmek imkansız desem yeridir yarın olursa çok rahat olucak bana pazar günü çalışmıyor diye biliyorum ptt yi
3 iş günü büyük ihtimalle pazartesi gelir

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri

Ekler

• Screenshot_20230217-233119_1.jpg
    Screenshot_20230217-233119_1.jpg
    285.6 KB · Hit: 40

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ahmet Aydın
PTT Kargoda çalıştım ve sistem genelde dağıtım adresine göre değişiyor.

Dağıtım güzergahına göre kargoyu dizerdim ve ona göre araca yüklerdim. Sabah erkenden gelen kargolar arasında ben dağıtıma çıkmadan önce aynı güzergahta yeni kargo varsa alır onu da dağıtıma çıkarırdım. Ama farklı bi güzergahtaysa almaz o güzergaha çıkana kadar şubede bırakırdım. Şubeler arası transfer maks 3 gün oluyor.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Dağıtım güzergahına göre kargoyu dizerdim ve ona göre araca yüklerdim. Sabah erkenden gelen kargolar arasında ben dağıtıma çıkmadan önce aynı güzergahta yeni kargo varsa alır onu da dağıtıma çıkarırdım. Ama farklı bi güzergahtaysa almaz o güzergaha çıkana kadar şubede bırakırdım. Şubeler arası transfer maks 3 gün oluyor.
Kolileri fırlatıyomuydun sende abi

COMMANDERR

80+ Bronze
Abartısız söylüyorum,adım atmak nasip olmasın, aynı anda Muş'tan ve Çin'den kargo verdim Çin'deki daha erken geldi. Gene 24 ocakta Çin'den sipariş verdim 6.gün teslim aldım ,diğeri Isparta dan 6 günde teslim olmadı.

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ahmet Aydın
Açık sözlü adam helal olsun
Kanka öyle. Trendyol avon farmasi ve bebek bezleri çok fazla sipariş ediliyor. Ve uzun süredir ptt kargonun eleman sıkıntısı vardı. O yüzden yetişmiyor kargolar.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler

Hocam aynı firmayı kullanıyorum o kadar sıkıntılı bir yerde oturuyorum ki 1 yıldır söz verdiler ilgilenecekler ilgilenmiyorlar adresime kargo sağıtıma çıkmıyor her kargo siparişimde bayiden rica minnet istiyorum öyle getiriyorlar ama gelen kargo için bayiye gitmek veya rica etmek gibi bir şansım yok ve dağıtım merkezi veya bayiler hangisi olursa kişisel numaralarını bulup armadıkça işletme numarası üstünden ulaşmak mümkün değil çok denedim hepsinde direk hat düşüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abartısız söylüyorum,adım atmak nasip olmasın, aynı anda Muş'tan ve Çin'den kargo verdim Çin'deki daha erken geldi. Gene 24 ocakta Çin'den sipariş verdim 6.gün teslim aldım ,diğeri Isparta dan 6 günde teslim olmadı.
Hocam şöyle söyliyeyim hep ptt kullanıyorum neredeyse İstanbuldan kulaklık aldım 12 günde geldi elime aliexpressden söylediğim kargoları gidip gümrük vergilerini elden ödedim ve bayram haftasıydı ortalama 8 9 günde teslim aldım ve 4 farklı kargom vardı 2 si 7 günde öbür 2 si 9 ve 10.günde teslim aldım

COMMANDERR

80+ Bronze
Hocam aynı firmayı kullanıyorum o kadar sıkıntılı bir yerde oturuyorum ki 1 yıldır söz verdiler ilgilenecekler ilgilenmiyorlar adresime kargo sağıtıma çıkmıyor her kargo siparişimde bayiden rica minnet istiyorum öyle getiriyorlar ama gelen kargo için bayiye gitmek veya rica etmek gibi bir şansım yok ve dağıtım merkezi veya bayiler hangisi olursa kişisel numaralarını bulup armadıkça işletme numarası üstünden ulaşmak mümkün değil çok denedim hepsinde direk hat düşüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam şöyle söyliyeyim hep ptt kullanıyorum neredeyse İstanbuldan kulaklık aldım 12 günde geldi elime aliexpressden söylediğim kargoları gidip gümrük vergilerini elden ödedim ve bayram haftasıydı ortalama 8 9 günde teslim aldım ve 4 farklı kargom vardı 2 si 7 günde öbür 2 si 9 ve 10.günde teslim aldım
Benimkiler 6 günü geçmedi evime teslim alıyorum İstanbul Pendik'te, Çin'den geliyor muştan Isparta'dan gelmiyor abi ne yapım ben öyle kargoyu.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Benimkiler 6 günü geçmedi evime teslim alıyorum İstanbul Pendik'te, Çin'den geliyor muştan Isparta'dan gelmiyor abi ne yapım ben öyle kargoyu.
Ben Aydındayım kargo Mardinden yola çıktı Diyarbakıra gitti şimdi de İstanbula gidiyor kim anadolu yakası dağıtım merkezine şaka gibi olay dalga geçiyorlar yemin ederim

Traqueer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Enes

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ahmet Aydın
Kargolar telefona bakmazlar. Bizim müdürün telefonu sürekli çalıyordu. Açarsak bi daha kapatamayız diyordu. Asla açmıyordu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,672
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom