Neler Yeni

PUBG 1000DAYS GİBİ SMOOTH GÖRÜNTÜ ALAMIYORUM

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
ONUR
eğer bu problem terkrar ederse.
bu oyun dosya hatası. temiz kurulum yapabilirmisiniz? tavsiye adımları sıralıyorum.
1format atın
2formattan hemen sonra windowsunuz güncelleyin ve resetleyin. taa ki güncelleme mevcut değil diyene kadar
3anakart modelinizin chipset lan ve sound driverlarını kurun. her kurulum reset. yani chipset kurdun reset, lan kurdun reset, sound kurdun reset gibi.
4ekran kartı driverınızı kendi sitesinden indirin ve ek yazılımları kurmadan sadece ekran kartı sürücüsünü kurun.
5steam ve PUBG indirin yukarıda verdiğim görüntü ayarlarını yapıp test edin.
6 en son obs afterrbuner gibi kullandığını 3üncü parti yazılımlarınız varsa kurun. ama oyunu test etmeden kurmayın.
bu tahmini oyun dosya hatası ve dosyaları steamden kontrol ettirseniz dahi düzeltmeyebilir veya driverınızda uyumsuzluk olabilir. oyunu sakın yedekleyip format atıp tekrar kurmayın direk formattan sonra indirmeyle kurun.
Hocam 1 hafta oluyor pc ye 0 dan format attım @HmzaY ile komple temizledik ve driverleri özenle kurduk sonra steamı indirdim ve pubg yi indirdim pc yi daha yeni formatladım
Mesaj otomatik birleştirildi:

var mı değişim
hocam yukarı foto attım ağaçlar falan iyi oldu lakin bulanıklaştı bu seferde

RoyPien09

80+ Bronze
hocam fark oldu doğru lakin şuan çok bulanık her yer kenar yumuşatmanın ayarı dediğim gibi değil
Hocam siz bu durumdan bayağı şikayetciyseniz bu attığınız foto'da bile gördüğünüzden daha iyi gözükebiliyor bazen
cıplak gözle farklı görünür

Herkesin monitörü farklı olduğu için gördüğü fotodaki görüntü bir olmayabilir.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,457
İsim
Yusuf
Hocam 1 hafta oluyor pc ye 0 dan format attım @HmzaY ile komple temizledik ve driverleri özenle kurduk sonra steamı indirdim ve PUBG yi indirdim pc yi daha yeni formatladım
bende bu problem olduğunda anca bu şekilde çözebilmiştim DDU ile silip driver kurdum çözüm alamamıştım, oyunu silip tekrar kurdum çözüm alalamıştım en son bu sıraladığım adımları uyguladıktan sonra düzeltmişti.

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
ONUR
cfg dosyasını salt okunur tikini kaldırınca ayarların coğu oturmustu ondan önce 120 ye çekiyordum 120 de gözüküyor ama 120 de değil gibiydi o seçeneği kapayınca düzelmişti sorunlarım alakasız saçma sapan bir şey ama işe yaramıştı bende hatta çözünürlük falanda değişmiyordu belirli şeyler arasında değişiyordu
Hocam sadece senin yöntem işe yaradı dediğin gibi çözünürlük bile değişmiyormuş meğersem config dosyasındaki salt okunuru kapattım oyun şuan cam gibi oldu oyun içi ayarlarıyla bir problem yokmuş sağol varol.

SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR ARKADAŞLAR @yahyabatu SAĞOLSUN ANLATTIĞI YÖNTEM İŞE YARADI FOTOĞRAF BIRAKTIM HERKESE YARDIMLARINDAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ekler

• resim_2023-09-26_163254147.png
    resim_2023-09-26_163254147.png
    4 MB · Hit: 53
Son düzenleme:

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,457
İsim
Yusuf
Hocam sadece senin yöntem işe yaradı dediğin gibi çözünürlük bile değişmiyormuş meğersem config dosyasındaki salt okunuru kapattım oyun şuan cam gibi oldu oyun içi ayarlarıyla bir problem yokmuş sağol varol.

SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR ARKADAŞLAR @yahyabatu SAĞOLSUN ANLATTIĞI YÖNTEM İŞE YARADI FOROĞRAF BIRAKTIM HERKESE YARDIMLARINDAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDİYORUM
hangi cfg dosyasının salt okunurunu kapatacağız ileride olursa aklımızda bulunsun.

Eko1910

80+

SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR ARKADAŞLAR @yahyabatu SAĞOLSUN ANLATTIĞI YÖNTEM İŞE YARADI FOROĞRAF BIRAKTIM HERKESE YARDIMLARINDAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDİYORUM
Hangi config dosyası

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray

SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR ARKADAŞLAR @yahyabatu SAĞOLSUN ANLATTIĞI YÖNTEM İŞE YARADI FOTOĞRAF BIRAKTIM HERKESE YARDIMLARINDAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDİYORUM
çok sevindim işe yaramasına genelde onla ne alakası var gibi yorumlar alıyorum bilip bilmeden konuşuyorlar iyi ki denedin güvenip <3

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
ONUR
çok sevindim işe yaramasına genelde onla ne alakası var gibi yorumlar alıyorum bilip bilmeden konuşuyorlar iyi ki denedin güvenip <3
Cansın kardeşim genelde böyle yöntemlere hep güvenmişimdir şükür sende beni yanıltmadın tekrardan teşekkür ederim <3

The Semih

80+ Silver
4070 var ve görüntü çamurdan beter amd kullanıcısıydım lakin nvidia beni fena üzdü
Bunun NVIDIA ile alakası yok tüm oyunlarda yaşasan hak veririmde sadece PUBG de yaşıyorsan oyundan kaynaklı bir problem. Yeni karta geçtiğinde format attınmı PC ye ?

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
ONUR
Bunun NVIDIA ile alakası yok tüm oyunlarda yaşasan hak veririmde sadece PUBG de yaşıyorsan oyundan kaynaklı bir problem. Yeni karta geçtiğinde format attınmı PC ye ?
attım kardeşim sadece pubg de yaşıyordum config dosyasındaki salt okunuru kaldırdım düzeldi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,153
Üyeler
154,189
Son üye
ginpachi
Top Bottom