Neler Yeni

PUBG düşük GPU kullanımı

Sukh4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Osman Yaman

Sukh4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Osman Yaman
Sistem gayet uyumlu aga nasıl darboğaz oluyor hangi oyun ve yüzde kaclik darboğaz var
Valorant cs lol hepsi aynı şekilde dişimle tırnağımla çalışarak aldım daha yeni karşılaştığım durum bakın çözüm bulamıyorum yüzde kaçlık var bilmiyorum ama düşük ayarlarda yüksek ayarlarda aynı fps alıyor düşükte gpu %40ı geçmiyor

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,736
İsim
Eren Yeager
Bu ikili ile ilgili birsuru video var ve hiçbirinde darboğaz yok neden bende olsun ki darboğaz olduğunu biliyorum zaten neden olduğunu anlamıyorum başka bir sıkıntı olmalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemin nedir
Ramden darboğaz olduğunu düşünebilirdim ama işlemci darboğaza giriyor

Valorant cs lol hepsi aynı şekilde dişimle tırnağımla çalışarak aldım daha yeni karşılaştığım durum bakın çözüm bulamıyorum yüzde kaçlık var bilmiyorum ama düşük ayarlarda yüksek ayarlarda aynı fps alıyor düşükte gpu %40ı geçmiyor
Senin sisteminde de aynı şekilde 4 çekirdek olduğu için işlemci

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Murat

Bence hiçbir alakası yok çekirdek falanla bu sistemi kullanan herkes de darboğaz mi var sanki farklı bir sorun bu SSD veya ram kaynaklı olduğunu düşünüyorum ben şahsen kronik sorunlu SSD var ikimizdede ve ramlar 8 GB 16 yapılmalı

Sukh4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Osman Yaman

ne yapmam gerekiyor ramden kaynaklı değilmi diyorsunuz?

Bence hiçbir alakası yok çekirdek falanla bu sistemi kullanan herkes de darboğaz mi var sanki farklı bir sorun bu SSD veya ram kaynaklı olduğunu düşünüyorum ben şahsen kronik sorunlu SSD var ikimizdede ve ramlar 8 GB 16 yapılmalı
Maddi durumum yok şuan yani zorla aldım sisitemi almışken iyi alayım dedim fakat sonuç bu.Çalışamıyorumda malum pandemi ssd ram alacak durumum yok suan..

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Murat
ne yapmam gerekiyor ramden kaynaklı değilmi diyorsunuz?

Maddi durumum yok şuan yani zorla aldım sisitemi almışken iyi alayım dedim fakat sonuç bu.Çalışamıyorumda malum pandemi ssd ram alacak durumum yok suan..
Anlıyorum kral SSD yi değişmeye falan çalış ramide ikinci el bı 8 daha takmaya çalış bende böyle yapmaya calisacagim

Sukh4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Osman Yaman
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Murat
Daha 2 gün oldu sistemi alalı hazır aldım

Sisteme zarar verirmi darboğaz olması
Olmaz kardeşim ama ikimizde de kronik sorunlu SSD ler var acil degisilmesi lazım sorunumuzun bundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,736
İsim
Eren Yeager
Ramlerin 16GB olduğunu düşünmüştüm ramlerden kaynaklı olabilir o zaman
SSD'lerin kronik sorunlu olmasının darboğaz ile alakası yok çünkü SSD kronik sorunlu ise sağlığını ve hızlarını etkiler
çekirdek falanla alakası yok değil benim işlemcim de RX 5700'u besliyor ama çoğu battle royale oyununda darboğaz yapıyor neden çünkü 6 çekirdek

Sukh4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Osman Yaman
Anlıyorum kral SSD yi değişmeye falan çalış ramide ikinci el bı 8 daha takmaya çalış bende böyle yapmaya calisacagim
İlk girerken not supported dedi değerlerde bir sıkıntı varmı?

Ekler

• ryzen.png
    ryzen.png
    238.5 KB · Hit: 21
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,328
Üyeler
154,911
Son üye