Neler Yeni

PUBG mobile bina köşeleri ve etrafın dalgalanması

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
adem şanlı
Arkadaşlar merhaba öncelikle sorunum PUBG mobil de hareket halindeyken bina kenarlarının dalgalanması gereken herşeyi yaptım ama bir sonuca varamadım malesef bir sonuca ulaşamadım emilatör ayarlarını yaptım grafik ayarlarının her halini denedim ama sonuç hep aynı ekran kartım gigabyte 1660 super oc monitörüm msi optix mag271cv 144 hz yardımlarınızı bekliyorum

Poyraz Efendi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,260
İsim
Ender Kaynarca
Arkadaşlar merhaba öncelikle sorunum PUBG mobil de hareket halindeyken bina kenarlarının dalgalanması gereken herşeyi yaptım ama bir sonuca varamadım malesef bir sonuca ulaşamadım emilatör ayarlarını yaptım grafik ayarlarının her halini denedim ama sonuç hep aynı ekran kartım gigabyte 1660 super oc monitörüm msi optix mag271cv 144 hz yardımlarınızı bekliyorum
Monitörle alakalı muhtemelen yırtılma oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Göktuğ Yıldız
PUBG mobile diyip pc oyunları olması

Dainty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
hüseyin
yırtılma sanırım

Dainty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
hüseyin
bunu test etmek için bir program varmı bilmiyorum ama emulataor zaten sıkıntı fps kilidi var sanırım emulatör ayarlarını iyi ayarlarsan düzelecektir

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Göktuğ Yıldız
dostum konulara baktım ama bulamadım malesef bende buraya actım boş yapmasan
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunu nereden test edebilirim
galiba mobil oyun vardıda fazla önemli değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
adem şanlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunu test etmek için bir program varmı bilmiyorum ama emulataor zaten sıkıntı fps kilidi var sanırım emulatör ayarlarını iyi ayarlarsan düzelecektir
olması gereken herşeyi yapıyorum ama bir sonuca ulaşamıyorum dp kablo ile baglı zaten dandik bir kabloda değil kafayı yemek üzereyim

Top Bottom