Neler Yeni

Yardım PUBG Mobile için parmaklık önerisi

aykutsert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Aykut Sert
Bütçe
200
Selamlar,
PUBG Mobile için parmaklık arıyorum, zoinco marka aldım (50₺) 20 günlük kullanımda alt kısımları söküldü.
Kullanıp memnun kaldığınız parmaklık önerisinde bulunur musunuz ?
Teşekkürler.

Trendyol'da bakıldığında kaliteli gibi gördüğüm tek parmaklık (Yorumlarda 3-5 sorunlu ürün var);
Mobil Oyun Aksesuarları kategorisinde en çok satılan 10. ürün > Bhavestore Pubg Parmaklık (79 değerlendirme ile 4.4⭐, 541 favori) 129,99₺

Son düzenleme:

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,443
İsim
uwu
Selamlar,
PUBG Mobile için parmaklık arıyorum, zoinco marka aldım (50₺) 20 günlük kullanımda alt kısımları söküldü.
Teşekkürler.

Trendyol'da bakıldığında kaliteli gibi gördüğüm tek parmaklık (Yorumlarda 3-5 sorunlu ürün var);
Mobil Oyun Aksesuarları kategorisinde en çok satılan 10. ürün > Bhavestore PUBG Parmaklık (79 değerlendirme ile 4.4⭐, 541 favori) 129,99₺
telefon ne ? bazıları garip bi şekilde tam kaymıyor mobilde oynadığım zamanlar samsungda mükemmel kayan parmaklık redmide düzgün değildi

aykutsert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Aykut Sert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefon ne ? bazıları garip bi şekilde tam kaymıyor mobilde oynadığım zamanlar samsungda mükemmel kayan parmaklık redmide düzgün değildi
iPad 9.Nesil fakat parmaklık aldım ve şuana kadar sorun yaşamadım.

unlover

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Turkan
Selamlar,
Teşekkürler.

Mobil Oyun Aksesuarları kategorisinde en çok satılan 10. ürün > Bhavestore PUBG Parmaklık (79 değerlendirme ile 4.4⭐, 541 favori) 129,99₺
Aldınız mı memnun musunuz?

aykutsert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Aykut Sert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldınız mı memnun musunuz?
Konu içerisinde belirttiğim bhavestore parmaklıktan aldım. 12-13 gündür kullanıyorum ve her akşam 2-3 saat oynuyorum, şuanlık her hangi bir yıpranma, sökülme gibi bir durum yok. Kayganlığı gayet iyi, hatta bazen fazla geliyor bana.

Top Bottom