Neler Yeni

Pubg Smoke Görünce Kasma Sorunu

Ygtmr3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Emre KEKLİK
Ben artık kafayı yemek üzereyim help
‼️
‼️

Araştırmadığım yer, yapmadığım şey kalmadı cidden benzini döküp yakcam makineyi o derece yani. Normal oyun esnasında çok takılmalar mevcut. Aşırı derecede fps drop yiyorum ve buna rağmen 200+ fps alırken smokeler patlayınca benim oyun yalan oluyor. Her smoke -15 civarı fpsmi düşüyor. Çatışmanın yoğun olduğu yerlerde bazen 30 fps bile görmüşlüğüm var. Karakter felç geçiriyor resmen. Sadece vikendi değil tüm haritalarda yapıyor bunu. Başka oyunda denemedim çünkü sadece bu oyun için aldım bilgisayarı.
Amd 6600xt ekran kartı
Asus b-550m prime anakart
Ryzen 5 5600 işlemci
Hp 8x2 ram 3000 mhz
Hikvision 240 gb ssd + toshiba 1th harddisk (oyun ve windows ssd'de kurulu)
Rampage 600w 80+ psu
Bios güncel
Driverler güncel
1 hafta önce formatlandı tüm dosyalar eksiksiz
Çerezler vb gibi şeyler temizlendi
Bak ciddi manada söylüyorum bana yardımcı olup şu lanet sorunu çözen arkadaşa maddi destekte buluncam.Donanımarşivi foruma da yazdım ama kimse bakmadı beyler bi el atın...

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,313
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
pubg mobile mı emülatör ile ilgili bir sıkıntı olabilir mi

Ygtmr3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Emre KEKLİK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok kardom ya steam pubg. Şu son 2 hafta resmen rezil rüsva oldum. Daha öncesinde bişey yoktu iki haftadır durum böyle. Yüksek fps almama rağmen çatışma anında yada smoke açıldığında fpslerim yerlerde geziyor. Mouseyi bile zor çevirir halegeliyorum 3 smoke oyunu mu yalan ediyor.

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
sezer adıgüzel
Yok kardom ya steam PUBG. Şu son 2 hafta resmen rezil rüsva oldum. Daha öncesinde bişey yoktu iki haftadır durum böyle. Yüksek fps almama rağmen çatışma anında yada smoke açıldığında fpslerim yerlerde geziyor. Mouseyi bile zor çevirir halegeliyorum 3 smoke oyunu mu yalan ediyor.
aynı donanım aynı sorun bende de var. :) driver ı ddu ile kaldırdım. sadece sürücüyü yükledim. ulps yi devre dışı bıraktım. frresync dikey senk. hepsini kapattım. tam ekran optimasyonunu devre dışı bıraktım. yine fps düşüyor ama 30 lara 40 lara düşmüyorum artık. 90 110 arası. kalıyor dene istersen belki düzelir. birde ilk şunu deneyip bi dönüş yaparmısın mozaik döşeme seçeneği vardı amd yöneticisinde x64 e kadar çıkan onu kapatıp dener misin smoktaki fps yi bir onu denemedim.

Top Bottom