Neler Yeni

puff bar aroma önerisi

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,502
İsim
Ümit Can
O da gayet zor bir işlem gibi hocam. Örnek vereyim Blue Razz Lemon aromalı var elimde şuan, Blue razz lemon aromalı likit bulmak ne bileyim varsa eğer denenir ancak epey efor ister. Likit kalitesi de önemli tabii. Dediğim gibi mahalleden bir abim yaptı likit koydu ancak 80 liralık felan bir likitti duman performansında sorun yok ancak aroma çok çok az hissediliyordu. Premium bir likit ile de denemek lazım tabi
Hocam bu puffların içine özel likit koymuyorlardır illa ki piyasada satılan likitlerden koyuyorlardır ve bana kalırsa öyle premium bir likit koyduklarını düşünmüyorum çünkü bunun likiti ürün malzemeleri yapılış işlemleri vs.vs. daha pahalı olurdu premium bir likit koysalardı diye düşünmekteyim. Aynı likitten alıp denemekten zarar gelmez likitler ateş pahası denecek kadar pahalı şeyler de değiller.
Dediğiniz kişi aynı aroma ile mi doldurdu yoksa farklı bir aroma ile mi? Biraz araştırmayla hangi likit iyi hangisi kötü hangisi alınır alınmaz internette cevapları illa ki vardır. Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum. Veya likiti koyan kişi likitini olması gerekenden daha az koymuştur tat konusunda o yüzden az hissediyordur veya likit bittikten sonra çok fazla çekim yapmaya çalıştıysa o da puff'a zarar verir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Cem Aslan
Dostlar merak ettiğim bir şey var daha ilk kez alacak birisi olarak bu elfbarların sahtesi oluyormuş. Orijinali şarj kısmından sahtesi havalandırma kısmından yanıyormuş, sahtesini denk gelirsek problem olur mu ? İzlediğim videolarda birkaç kişi sahte kullanıyordu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kemal Tahir Ayaz
Hocam bu puffların içine özel likit koymuyorlardır illa ki piyasada satılan likitlerden koyuyorlardır ve bana kalırsa öyle premium bir likit koyduklarını düşünmüyorum çünkü bunun likiti ürün malzemeleri yapılış işlemleri vs.vs. daha pahalı olurdu premium bir likit koysalardı diye düşünmekteyim. Aynı likitten alıp denemekten zarar gelmez likitler ateş pahası denecek kadar pahalı şeyler de değiller.
Dediğiniz kişi aynı aroma ile mi doldurdu yoksa farklı bir aroma ile mi? Biraz araştırmayla hangi likit iyi hangisi kötü hangisi alınır alınmaz internette cevapları illa ki vardır. Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum. Veya likiti koyan kişi likitini olması gerekenden daha az koymuştur tat konusunda o yüzden az hissediyordur veya likit bittikten sonra çok fazla çekim yapmaya çalıştıysa o da puff'a zarar verir.
Hocam bana söylediği pamuğu iyice temizleyip likiti doldurmuş ben de denedim yani duman olarak iyi ama aroma olarak çok zayıf geldi. Bilmiyorum belki pg değeri yüksek bir likitle denenirse daha iyi olabilir belki ama. Bu normal halini yakalayacağını düşünmüyorum açıkçası. Dediğiniz doğru detaylı bir araştırma yapılarak puff un mevcut halindeki likitten bulunabilir belki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostlar merak ettiğim bir şey var daha ilk kez alacak birisi olarak bu elfbarların sahtesi oluyormuş. Orijinali şarj kısmından sahtesi havalandırma kısmından yanıyormuş, sahtesini denk gelirsek problem olur mu ? İzlediğim videolarda birkaç kişi sahte kullanıyordu.
Vozol da da aynı sahte gerçek muhabbeti var. Kutuda karekod mu ne varmış orjinallerinde. Zaten kutunun içinde kapalı ambalajda oluyor vozollar ambalajı yırtıp altındaki kağıdı açarak kullanıyorsun. Ben çok hakim değilim sahte gerçek konusuna ama bugüne kadar 4 tane felan aldım hiçbirinde bir sorun yaşamadım Vozol da

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
Ahmet Şeker
Vozol 10.000 çekim tavsiye ederim hocam. Type C şarj kablosu ile şarj edilebiliyor. Yoğun kullanımda 12-13 gün gitti bana. Aroma konusunda Blue Razz Lemon tavsiye ederim. Baymayan bir meyve tadı ve ferahlık veren bir Ice etkisi var hafif bir şekilde. Onun dışında Sour Apple Ice de öneririm. (Bildiğiniz yeşil elma tadında)
kaç TL'ye alıyorsun hocam bu arada

SeryXS

80+ Bronze
Karpuz sakızlı aldım 12binlik tadı güzel ve eğer tutuncuden alicaksan 10binlik almanı önermem amcam tütüncü ona sormuştum Türkiye'deki vozol 10binliklerin çoğu sahteymiş

Top Bottom