Neler Yeni

Yardım Pwm fan çoklayıcı tercihi

Yakah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasir
Merhabalar, yakın zamanda yeni bir sistem topladım. Kasam "MSI MAG FORGE 100M", anakartım ise "GIGABYTE B450M S2H". Anakartımda 1 adet sys_fan1 girişi var fakat kasamda 3 adet 4 pin (pwm) fanım var.
Bunların hepsini bağlayabilmek için bir ürün arıyorum. Fakat bu konularda çok bilgili olmadığım için bilenlere danışmak istedim.
https://www.trendyol.com/alfais/4-p...-41076231?boutiqueId=496542&merchantId=111727 Böyle bir çoklayıcı buldum fakat aldığı güç fanlarıma yeterli olurmu kafamda soru işaretleri var. Yardımcı olursanız sevinirim. Bildiğiniz bir ürün var ise tavsiyelere açığım.

dagestarhep

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Taha
Instagram
instagram.com/dagestarhepx
Steam
Dagestarhep
Hocam bu markanın farklı ürünlerini kullanıyorum gayet başarılı dilersen 8 fan lı kontrolcüsü var üstünde low high ve off tuşları var istediğin gibi düşük veya yüksek hızlarda çalıştırabilirsin buda işini görür

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Alii
Aynı kasa bende vardı yeni almıştım ön fan rgb arızalı çıktığı için geri gönderdim.Şöyle bir çoklayıcı işimi görür sanırım.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,604
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Aynı kasa bende vardı yeni almıştım ön fan RGB arızalı çıktığı için geri gönderdim.Şöyle bir çoklayıcı işimi görür sanırım.
Bunu konu sahibine de öneririm, güzel bu. Hız kontrolü yapılabiliyor ama fanlar gücünü MOLEX'ten alıyor :D.

Yakah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yasir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu konu sahibine de öneririm, güzel bu. Hız kontrolü yapılabiliyor ama fanlar gücünü MOLEX'ten alıyor :D.
Sanırım kontrolü tek bir fan üzerinden bütün fanlara yönlendiriyor. 3 pinler sıkıntı çıkartmaz ise molex den yana sıkıntım yok :D

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
tek 4pin girişnden 2-3 tane problem olmaz belki ama anakartın cıkıs gücüne baglı 4 fanda problem olabilir temkinli davran.

Top Bottom