Neler Yeni

Öneri QCY GTC vs Haylou Solar LS05-1

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
2'si arasında kaldım QCY'yi @oEnesQlf hocamın önerisiyle yeni görmüştüm. Benim gönlüm QCY'ye biraz daha yatkın kalıyor çünkü kulaklığımda QCY ve memnunum bi sorun çıkartmadı.
Kardeşim ve kendime alıcam.

Linkler

ConquerorXIV

80+ Gold
haylou solar'ın şarjı 3 hafta gidiyor bilmiyorum sadece bende mi ama qcy daha kullanışlıdır muhtemelen

Anonim175

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ayaz Yılmaz
2'si arasında kaldım QCY'yi @oEnesQlf hocamın önerisiyle yeni görmüştüm. Benim gönlüm QCY'ye biraz daha yatkın kalıyor çünkü kulaklığımda QCY ve memnunum bi sorun çıkartmadı.
Kardeşim ve kendime alıcam.

Linkler
hayoluyu aldım kurmak için uygulamasını indirdim fakat uygulama açılmıyor sürekli ağ hatası diyor bu yüzden iade ettim

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
haylou solar'ın şarjı 3 hafta gidiyor bilmiyorum sadece bende mi ama qcy daha kullanışlıdır muhtemelen
Evet hocam öyle bi muhabbet varmış ama sorun değil olmadı akşamları şarja bırakırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayoluyu aldım kurmak için uygulamasını indirdim fakat uygulama açılmıyor sürekli ağ hatası diyor bu yüzden iade ettim
Evet öyle bi sorunda varmış ama o sanırım qcy de de var çin malı ürün ve uygulamalar öyle olduğu için öyle sanırım hocam bağlantı zor eski bilekliğimde öyleydi bağlayana kadar canım çıkıyordu.

Biraz Haylou dan bahseder misiniz yani önerir misiniz ekran vs genelde pikselleri sayılıyor diyorlar.

ConquerorXIV

80+ Gold
Evet hocam öyle bi muhabbet varmış ama sorun değil olmadı akşamları şarja bırakırım.

Evet öyle bi sorunda varmış ama o sanırım qcy de de var çin malı ürün ve uygulamalar öyle olduğu için öyle sanırım hocam bağlantı zor eski bilekliğimde öyleydi bağlayana kadar canım çıkıyordu.

Biraz Haylou dan bahseder misiniz yani önerir misiniz ekran vs genelde pikselleri sayılıyor diyorlar.
qcy ile aynı çözünürlük de bu bütçede sayılıyor maalesef

bu arada uygulamasının yeni versiyonu sıkıntılı eski versiyonu apk olarak indirip kullanılabiliyor

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Doğrudur :(

bu arada uygulamasının yeni versiyonu sıkıntılı eski versiyonu apk olarak indirip kullanılabiliyor
Hocam qcyninkini sipariş verdim elime ulaşınca belki bi inceleme yazarım teşekkür ederim öneriniz için.

Son düzenleme:

ConquerorXIV

80+ Gold
bu arada şuan bakıyorum haylou fun uygulaması çalışıyor almak isteyenler şarj süresi ve ekran kadranı seçenekleri için bile alınır

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,072
İsim
Ali Batmaz
Pazaramada 300tl şuan gtc

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru