Neler Yeni

Qcy T13 Bluetooth 5.1 Kulakiçi Kulaklık alınır mı?

fahri can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
fahri can ko-**

Qcy T13 Bluetooth 5.1 Kulakiçi Kulaklık alınır mı? sizce​

bu fiyata başka varmıdır güzelinden

furkanktk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan
1 aydır kullanıyorum.Ses kalitesi en basta cok kotu ama uygulamadan bass ayari yapinca fiyatina gore iyi bir performans veriyor. Diger kulakliklar hakkinda pek bir bilgim yok ama bu kulakligi onerebilirim.

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
1 aydır kullanıyorum.Ses kalitesi en basta cok kotu ama uygulamadan bass ayari yapinca fiyatina gore iyi bir performans veriyor. Diger kulakliklar hakkinda pek bir bilgim yok ama bu kulakligi onerebilirim.
bende kullanıyorum aynı kulaklığı, herhangi bir ayar yapmadım ama ses kalitesi gayet güzel. Kullanıcıya göre değişir. Eğer siz çok fazla basslı müzikler dinliyorsanız kötü gelmiş olabilir ama benim gibi basit telefon görüşmeleri yapan ve video izleyen kişiler için (şarkıda dinliyorum ama genelde klasik oluyorlar) gayet güzel. Tabii ki bende ayarlarla biraz oynayıp daha iyi hale getirdim ama arkadaşa "Ses kalitesi en basta cok kotu ama..." demek pek doğru geliyor bana.

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
TAHA KOÇAK
Valla 1.5 yıldır kullanıyorum memnunum, bir problemi yok.

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
bende kullanıyorum aynı kulaklığı, herhangi bir ayar yapmadım ama ses kalitesi gayet güzel. Kullanıcıya göre değişir. Eğer siz çok fazla basslı müzikler dinliyorsanız kötü gelmiş olabilir ama benim gibi basit telefon görüşmeleri yapan ve video izleyen kişiler için (şarkıda dinliyorum ama genelde klasik oluyorlar) gayet güzel. Tabii ki bende ayarlarla biraz oynayıp daha iyi hale getirdim ama arkadaşa "Ses kalitesi en basta cok kotu ama..." demek pek doğru geliyor bana.
Pek doğru gelmiyor bana yazacaktım yanlış oldu :D

furkanktk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan
Dogrudur muzik zevkiyle alakalı olabilir. Ama bana gelen kulaklik en basta 10tl lik kulaklik gibi ses veriyordu sonradan düzeldi.Eski kulaklığımın bass kalitesi cok iyidi belki o yüzden ilk basta garip gelmis olabilir.Ama sonuc olarak fiyatina gore cok iyi bir urun. Düzeltme için teşekkürler.

Bent Lark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Burak
Instagram
@burakulata

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
QCY T17 ben kullanıyorum hem küçük olması güzel hem de ses kalitesini beğeniyorum. Bence değerlendirin.

fahri can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
fahri can ko-**
Şu an bende var ve her cebime koyduğumda bağlantı kopuyor. Bazen 2-3 saniye bazen 8-10 saniye.

Alabiliyorsan bunu öneririm
QCY T17 ben kullanıyorum hem küçük olması güzel hem de ses kalitesini beğeniyorum. Bence değerlendirin.
https://www.hepsiburada.com/haylou-gt6-tws-bluetooth-5-2-kablosuz-kulaklik-siyah-p-HBCV00000FJF7Q
haylou alınır mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,622
Üyeler
157,724
Son üye
emsed12
Top Bottom