Neler Yeni

Qhd ips monitör önerisi

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Batuhan
Hadi ya sorunlu mu diyorlarmış ne kadar zormuş arkadaş monitör seçmek :D
Napoleon Asyjdauu GIF - Napoleon Asyjdauu GIFs

Zaten O Fiyata Bunu Al Daha İyi

Monitör Büyük Olsun Ne Olacak İlerde PS5 İle Kullanırsın Ne Güzel İşte .​

Imperium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ahmet Ömer Bozkuş
Napoleon Asyjdauu GIF - Napoleon Asyjdauu GIFs

Zaten O Fiyata Bunu Al Daha İyi

Monitör Büyük Olsun Ne Olacak İlerde PS5 İle Kullanırsın Ne Güzel İşte .​
Ya hikaye tabanlı oyunlar açısından çok iyi olur zaten gerçekten rekabetçi fps oyunlarında sıkar mı beni acaba onu düşünüyorum ben 32 inç monitör ama 4k konusu benim kafamı aşırı karıştırıyor yalan yok :D Bir de 4070ti super ekran kartı 4kda ne kadar götürür sence beni ?

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Batuhan
Ya hikaye tabanlı oyunlar açısından çok iyi olur zaten gerçekten rekabetçi fps oyunlarında sıkar mı beni acaba onu düşünüyorum ben 32 inç monitör ama 4k konusu benim kafamı aşırı karıştırıyor yalan yok :D Bir de 4070ti super ekran kartı 4kda ne kadar götürür sence beni ?
Bu Konuda Bahsetmişler .

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu Konuda Bahsetmişler .

Sorun Yaratacağını Zannetmiyorum .

İlerde DLSS Ne Duruma Gelecek Bilmiyoruz ;)

Imperium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ahmet Ömer Bozkuş
Bu Konuda Bahsetmişler .

Herkes Dell modelinin çok ağır bastığını yazmış bir bildikleri vardır elbet ek olarak bunun da incelemesine bakayım ben 4kda karar kılarsam eğer 4070ti super hikayeli oyunlarda dlss fg ile yeterli sıkıntısız performans veriyordu izlediğim testlere göre eğer ileri vadede sıkıntı çıkarmayacaksa 4k monitörlere de bakayım ben ilk attığın dell modelinden başlayarak yardımcı olduğun için çok sağol :D

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Batuhan
Herkes Dell modelinin çok ağır bastığını yazmış bir bildikleri vardır elbet ek olarak bunun da incelemesine bakayım ben 4kda karar kılarsam eğer 4070ti super hikayeli oyunlarda dlss fg ile yeterli sıkıntısız performans veriyordu izlediğim testlere göre eğer ileri vadede sıkıntı çıkarmayacaksa 4k monitörlere de bakayım ben ilk attığın dell modelinden başlayarak yardımcı olduğun için çok sağol :D
İlk Attığım 2K İdi Şuanki 4K .

2K Ve 4K Arasında Kalırsan Dell Monitörler Arasında Kal Yinede .

Kolaylık Olsun Diye Buraya Ekliyorum .

4K

2K

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Draq123
4070tisuperi sat azcuk para ekleyip 4090 alırsan sıkıntı kalmaz 😃

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Batuhan
4070tisuperi sat azcuk para ekleyip 4090 alırsan sıkıntı kalmaz 😃
Özellikle Matrix Modelini Alacaksın .

Verohallinto Epic Tax Guy GIF - Verohallinto Epic Tax Guy Veronpalautus GIFs
Mesaj otomatik birleştirildi:

CS;Go , Valorant Çok Rahat Oynarsın Bu Arada 4K'da .

Bunu Al Geç Hocam 🙏

Son düzenleme:

mehmet14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
mehmet
hocam bu seviyede monitör kullanmadığım için arada karşılaştırma yapmam zor :D
hocam anakartından memnunmusun 3060 ti ekran kartı aldım ve 5600 r5 alıcam ama anakarta karar veremedim seninkindeen almayı düşünüyorum veya önerebileceğin bir anakart varmı

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Batuhan
hocam anakartından memnunmusun 3060 ti ekran kartı aldım ve 5600 r5 alıcam ama anakarta karar veremedim seninkindeen almayı düşünüyorum veya önerebileceğin bir anakart varmı
Bütçen Ne Kadar A520'ye Yetiyorsa Bütçen Ben Sana Daha İyi Bir Model Olarak Bunu Öneririm .

Bütçen Varsa Bunu Tavsiye Ederim .

mehmet14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
mehmet
Bütçen Ne Kadar A520'ye Yetiyorsa Bütçen Ben Sana Daha İyi Bir Model Olarak Bunu Öneririm .

Bütçen Varsa Bunu Tavsiye Ederim .

MSI A520M PRO AMD MI , Asus Prime A520M-K MI, MSI B450M-A Pro Max II MI bu 3 arasında gidip geliyorum bu bantlarda bütcem çok fazla değil masraf etmeek istemiyorum orta düzeyde f/p olsun​

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Batuhan
r5 5600 almayı düşünüyorum onu da daha almadım r5 5600 mu r5 5600x mi arasındaki farkı da anlamıyorum
Şuan Elinizdeki İşlemci Nedir Hocam .

A520 Anakartlar 3.Nesil Altı İşlemcileri Desteklemiyor .

Ayrıca Overclock İle İşiniz Yoksa A520 Alın .

Overclok İle İşiniz Varsa B450 Veya B550 Almaya Bakın .

Top Bottom