Neler Yeni

QJ SRK125 mi BENELLİ 125S mi

Receb İvedik

80+ Bronze
iki motor arasında kaldık arada 10k civarı fiyat farkı var olmasını istediğim özellikleri performans ve donanımı gördüğüm kadarıyla verilerde QJ daha iyi duruyor ama benelli de rakiplerine göre düşük değil sizce hangisi

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,032
İsim
Bilal Tepe
iki motor arasında kaldık arada 10k civarı fiyat farkı var olmasını istediğim özellikleri performans ve donanımı gördüğüm kadarıyla verilerde QJ daha iyi duruyor ama benelli de rakiplerine göre düşük değil sizce hangisi
Qj 70k benelli 125s 55 k ya bulunuyor temiz

GirayHan

80+ Gold
benelli en azından italyan ortağı ile motor üreten bir çin firması. geçmiş tecrübeleri azımsanacak boyutta değil. QJ markasını ilk defa duyuyorum. büyük ihtimal safkan çinlidir.

2.elde tercih edilebilecek bir motora sahip olmak satış yapmak istediğinizde sizi zorlamaz.
yedek parçası benelli'nin var. fena motorlar üretmiyorlar.

marka algısı ve tecrübe göz önüne alındığında benelliyi tercih ederdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,484
İsim
Diyarhan
Vay anasını covid öncesi o paraya Harley Davidson İron 883 almak için para biriktiriyordum. Benelli dshs mantıklı gibi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zontes S250 de alınabilir.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
En iyi 125cc motorlar benelli 125s ve bajaj pulsar ms 125. Ben de almak istiyorum ama tercihim bajajdan yana olurdu.

En iyi 125cc motorlar benelli 125s ve bajaj pulsar ms 125. Ben de almak istiyorum ama tercihim bajajdan yana olurdu.
NS125*

kyilmaz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Kubilay Yılmaz
Bende Benelli 125s bakıyordum sıfır fiyatı 58.5k idi askerlikten dolayı salmak zorunda kaldım. Tercihim benelli

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,484
İsim
Diyarhan
Parça piyasasına bak Çinli minli geç parçası bol olan motor alınır.

Bazı Çinlilerin motorları parçaları tüm halde satıyor ona dikkat et ufacık parça için set halinde almak zorunda kalıyorsun

Receb İvedik

80+ Bronze
Parça piyasasına bak Çinli minli geç parçası bol olan motor alınır.

Bazı Çinlilerin motorları parçaları tüm halde satıyor ona dikkat et ufacık parça için set halinde almak zorunda kalıyorsun
hocam biraz araştırdım daha yeni olduğu için çok az kaynak bulabildim

Top Bottom