Neler Yeni

qnb finansbank kredi kartı açsam babama bilirim gider mi?

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,237
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
gençler son sene stajı görmekteyim. Ekran kartı almak istiyorum ama param olmadığı için taksitle almayı düşünüyorum. Bunun içinde kredi akrtı gerekiyor. Şuan bende banka kartı var babam ile açtırmaya gitmiştim. QNB Finansbank lise stajı içindi. Ben şimdi 18 yaşımı doldurdum 2 ay oldu hatta. Şimdi ben kredi kartı açıp taksitle kart alsam babama bir bildirim arama sms veya başka bir şey gelir mi? Babanla anlaş diyeceksiniz ama babam pcden anlamadığı için yazın pc aldın yetmiyor mu diyecek :D

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,658
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
18 yaş gençlere max 1500 tl limit veriliyor babana falan mail gitmez ama eve kredi akrtı geldiğinde baban döver ve bu kartların aidat ücretleri olduğu için ordanda baya büyük bir ücret geçirirler. sonrasında lise mezunu olmayanlara 1000tl bile limit çıkmayabilir bilgine

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,237
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
18 yaş gençlere max 1500 TL limit veriliyor babana falan mail gitmez ama eve kredi akrtı geldiğinde baban döver ve bu kartların aidat ücretleri olduğu için ordanda baya büyük bir ücret geçirirler. sonrasında lise mezunu olmayanlara 1000tl bile limit çıkmayabilir bilgine
anladım hocam teşekkürler en iyisi ben 2-3 ay bekleyeyim zam gelmezse artık alırım :D ya da babamı ikna etmem gerekecek

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,364
İsim
.
18 yaş gençlere max 1500 TL limit veriliyor babana falan mail gitmez ama eve kredi akrtı geldiğinde baban döver ve bu kartların aidat ücretleri olduğu için ordanda baya büyük bir ücret geçirirler. sonrasında lise mezunu olmayanlara 1000tl bile limit çıkmayabilir bilgine
Aidat ücretleri büyük değil, yanlış bilgi vermeyin.

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,364
İsim
.
şahsen axess platiniuma yılda 500 TL veriyorum tek seferlik kullansam bile bence bu tek kullanımlık bir kart için bile büyük
Genelleme yapmayın. Kartların büyük çoğunluğunun aidat ücretleri 100-200 tl gibi rakamlar. Bankayı arayınca yarısını bile geri veriyorlar.

Quantuq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Batuhan Kurtoğlu
Kredi kartın da aidat ödemek istemiyorsan Garanti BBVA Genç, Enpara kullanabilirsin. Limit olarakta bankarın findeks puanı durumu var benim arkadaşım hiç kredi kartı kullanmadı ama 5500 tl (Garanti bankasında normel kredi kartı) cıktı. Biraz şans işi sıfırdan alan için. Aidat ücretlerini oğrenmek için Hangi Kredi web sitesine bakabilirsin.

YazılımKafa

80+ Silver
Kart ücreti hepsinde olmuyor. Ayrıca iş bankası 2000e kadar veriyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kredi kartın da aidat ödemek istemiyorsan Garanti BBVA Genç, Enpara kullanabilirsin. Limit olarakta bankarın findeks puanı durumu var benim arkadaşım hiç kredi kartı kullanmadı ama 5500 TL (Garanti bankasında normel kredi kartı) cıktı. Biraz şans işi sıfırdan alan için. Aidat ücretlerini oğrenmek için Hangi Kredi web sitesine bakabilirsin.
Arkadaşın daha önce sigorta yaptırdı mı?

Quantuq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Batuhan Kurtoğlu

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
867
İsim
Ömer Murat KARACA
20 yaşıma daha yeni girdim, Enpara'da 4500TL kredi kartı limitim var. Enpara'ya başvurup şansını dene istersen. Babana bildirim gitmez.

YazılımKafa

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,477
Üyeler
151,555
Son üye
Memree
Top Bottom