Neler Yeni

qTorrent Donuyor ve bilgisayarı kitliyor nasıl çözerim?

Baserefe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Efe Başer
A520M k anakart
2x8 3200 mhz ram
amd ryzen 5 5500 işlemci
gtx 1650 ekran kartı

Arkadaşlar selam daha yeniyim yani konuyu yanlış yere yazdıysam şimdiden özür dilerim.Ben oyun indirmek için bir yıldan fazladır qTorrenti kullanıyodum genelde oyunu indirip siliyodum.Bayada oyun indirdim,her neyse ben uygulamayı tekrar kurup oyun indirmek istediğimde normalde 5-6 mb olan internet hızım (torrentde 2-3) 200-300 kb lara düştü ve aşırı kasmaya başladı yani artık bir şey indiremiyorum sonra o dosyayı durdurmaya çalışıyorum ama bu sefrde torrent duruyo.Görev yöneticisinden falan kapatmaya çalışıyorum olmuyo hatta pc kapanmıyo bile, fişi çekmemiz gerekiyor.Eskiden sağlam çalışıyodu şimdi neden böyle oldu hiç bilmiyorum.Yardım ederseniz sevinirim..(qbittorrent, utorrent web i de denedim aynı sorun)

Baserefe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Efe Başer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kurtarma seçeneklerinden komut istemini açıp, oradan qtorrenti silebilirsiniz. Not defterini açıp oradan aç yapıp, klasörün olduğu yere gidip klasörünü silebilirsiniz qtorrentin.
Hocam şimdi ben qtorrenti silebiliyorum o sıkıntı değil, ben oyun indiremiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
maksi
sendeki çözüme çare midir bilmiyorum ama ben zamanında torrentten oyun indirirken utorrenti yönetici olarak çalıştırıyordum yoksa torrent yüklenmiyordu. bir de eğer seed sayısı yüksek olan torrentlerde bile yapıyorsa torrenti silip tekrar kurmayı dene.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,929
İsim
uwu
Hocam şimdi ben qtorrenti silebiliyorum o sıkıntı değil, ben oyun indiremiyorum.
yönetici olarak çalıştır karşıya göndermeyi 25kb yap indirme zaten sınırsızda dır

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
yağız ahmet özdemir
Yasak değil mi torrent desteği

Top Bottom