Neler Yeni

Quadro Sistem iyi midir ?

ObitoR3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muratcan Balıkçı

öncelikle niye bu kadar gereksiz pahalı kazık olan bir sistemi niye almak istediğimi sormadan cevaplayayim taksit durumunda kart limiti gerekmeden
aylık ödemeyle alınabileceği için gönül isterdi fiyat performans kralı bir sistem almak ama sonuç bu bu kadar boş para vereceğime almam daha iyi diyordum baya bir süredir
ama artık yeterli sizce ne yapmalıyım

Farway

80+ Silver
Almamalısın dostum sistemin ederi 10 bin lira anca sen 33 bin lira vereceksin, senelerce çalışıp ödeyeceksin, yazık yani asgari ücrete çalışıyor olsan 11.400 lira zaten. Kredi kartına yatır ve ya kart çıkart yoksa öyle al. Eğer krediyi halledemiyorsan hiçbir şekilde e yine tut 5 bin lira ayır 2 ay bir kenarıya al sistemi. Daha buna monitör klavye mouse kulaklık alsan aynı şekilde sistem olacak sana 40 bin liraya yani RTX4070 7500F sistem fiyatına 1080P'ye giriş kart aynı şekilde giriş işlemcili sistem alacaksın parana, emeğine, çekeceğin çileye değecek mi? Ki alsan da bir süre oyun oynayıp sonra diyeceksin ki yok sarmadı bilmem ne, herkes yaşıyor bunu o yüzden buna harcama paranı git telefonunla oyna eğer iş yapmıyorsan daha iyi.

ozomona

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Özcan Karakaya
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
sırf taksit var diye beni skseler ödemem bu fiyatı

MPienaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mazlum Pınar
O paraya çöpün de çöpü. Git 2. el kredi kartıyla 9000 liraya çok çok daha iyisini toplarsın.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Ömer

öncelikle niye bu kadar gereksiz pahalı kazık olan bir sistemi niye almak istediğimi sormadan cevaplayayim taksit durumunda kart limiti gerekmeden
aylık ödemeyle alınabileceği için gönül isterdi fiyat performans kralı bir sistem almak ama sonuç bu bu kadar boş para vereceğime almam daha iyi diyordum baya bir süredir
25k kredi çekin üstünüze ayda 3k 3k ödeyin 18-20kya 4060 yada 6700 sistem alın geri kalanıda bileşenlere harcayın çok muq bir pc dizersiniz en azından daha ucuza gelir ve daha güzel bir pcye sahip olursunuz

ObitoR3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Muratcan Balıkçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öyle bi yazdınız ki direkt soğudum peşin olarak max 10k verebilirim kart tan vesayre ona uygun önerebileceğiniz ne var bir şey alsam en azından sağlam bir şey olsun diyordum taksit bir şekil halledilir manasında ama siz böyle söyleyince vazgeçtim almışken en azından adam akıllı bir şey alıp yükseltmelerle uğraşmayayim gibisindendi ama harbi böyle söyleyince banada çok saçma geldi almak

ozomona

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Özcan Karakaya
öyle bi yazdınız ki direkt soğudum peşin olarak max 10k verebilirim kart tan vesayre ona uygun önerebileceğiniz ne var bir şey alsam en azından sağlam bir şey olsun diyordum taksit bir şekil halledilir manasında ama siz böyle söyleyince vazgeçtim almışken en azından adam akıllı bir şey alıp yükseltmelerle uğraşmayayim gibisindendi ama harbi böyle söyleyince banada çok saçma geldi almak
bu fiyata olacaksa olmasın zaten hocam bu fiyata aynı sistemden 3 tane alınırken neden 1 sistem size 2 sistem evkura olsun

Farway

80+ Silver
10 değil 12 verebilsen hatta 10 peşin 2 yi taksit yapsan İntel ARC A750(3060 gücünde) ve 12100 lü sistemler var. Parana yazık etme.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Ömer
Hocam kredi kartı dan taksitli avans alın yanınızdaki parayıda koyun üstüne 15kya 3060 6600 yada arc750 li sistem alın

Hasan344

80+ Gold
Çok kötü.

newaziz

80+

Dostum siteyi çabuk kapat.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.itopya.com/planet-blue_h24033
12k, taksit imkanı da var.

Top Bottom