Neler Yeni

R5 3600 için Soğutucu Fan

Hangisi daha iyi

• Stok fan?

Oylar: 1 25.0%
  • Excavator Rainbow CPU Cooler

Oylar: 3 75.0%

• Oy kullanan toplam üye
    4
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Mert YÜKSEL
Dostlarım , Flexy Silver [Donanım Arşivi] sistemini alan arkadaşlardan biri de benim işlemciyi yükseltme yaptım r5 3600 olarak malumunuz sistemin yanında Excavator Rainbow CPU Cooler Soğutucu hediye bu mu daha iyi performans sunar yoksa stok fan mı ? Ankete cevaplarınızı bekliyorum.

Not: Arkadaşlar özelden yazmayın artık sistemi nasıl tahmin ettin diye teşekkürler iyi forumlar :)

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,191
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Dostlarım , Flexy Silver [Donanım Arşivi] sistemini alan arkadaşlardan biri de benim işlemciyi yükseltme yaptım r5 3600 olarak malumunuz sistemin yanında Excavator Rainbow CPU Cooler Soğutucu hediye bu mu daha iyi performans sunar yoksa stok fan mı ? Ankete cevaplarınızı bekliyorum.

Not: Arkadaşlar özelden yazmayın artık sistemi nasıl tahmin ettin diye teşekkürler iyi forumlar :)
Daha önce duymadım ve stok her şeye yeter oc fln yapmayacaksan

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Mert YÜKSEL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,697
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Herhangi bir soğutucu yüksek ihtimal o stok soğutucudan iyidir. İki soğutucu da elde varsa test edilip bakılabilir bu arada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Mert YÜKSEL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herhangi bir soğutucu yüksek ihtimal o stok soğutucudan iyidir. İki soğutucu da elde varsa test edilip bakılabilir bu arada.

Flexy Silver [Donanım Arşivi] sistemini aldım bakalım gelsin ikisinin de testi yapılır yüksek ihtimal stok fandan iyi olacağını düşünüyorum bakalım​

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,073
Üyeler
140,763
Son üye
scacotz
Top Bottom